Anna Lewandowska Paris Fashion Week

i

Autor: annalewandowska/instagram.com Anna Lewandowska Paris Fashion Week

Paris Fashion Week

Anna Lewandowska z odważnym dekoltem na paryskim Tygodniu Mody. Strój prestiżowej marki nie należał do tanich

2023-03-02 9:57

Nie samą piłką i biznesem żyje człowiek! Anna Lewandowska korzysta z tego, że jej mąż nie zagra w czwartkowym El Clasico i pojechała do stolicy Francji na Paris Fashion Week. Trenerka fitness i ukochana Roberta Lewandowskiego pojechała na Tydzień Mody, na którym zadała szyku bardzo szybko. Strój prestiżowej marki z pewnością nie należał do tanich.

Anna Lewandowska pojawiła się we Francji na paryskim Tygodniu Mody. Popularna trenerka fitness kolejny raz będzie podziwiać niesamowite kreacje przygotowane przez światowy top projektantów. Lewandowska przyjechała już do stolicy mody, jak nazywa się Paryż. Ukochana kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej pokazała w swoich mediach społecznosciowych pierwsze kreacje, którymi spróbuje przykuć uwagę m.in. fotoreporterów, którzy licznie przyjadą do Francji.

Lewandowski nie zagra w El Clasico. Xavi nie pozostawia złudzeń przed meczem z Realem, dosadna opinia

Anna Lewandowska z odważnym dekoltem w Paryżu na Paris Fashion Week

Trenerka fitness i bizneswoman opublikowała pierwsze ujęcia z Paryża. Na jednym z nich paraduje w czarnej stylizacji, która została przygotowana przez "Versace". Dobrze pasujący strój podkreślał zgrabną sylwetkę Anny Lewandowskiej, która postawiła także na odważny dekolt tonowany przez marynarkę.

W najbliższych dniach z pewnością trenerka fitness będzie pozowała na ściankach i chwaliła się kolejnymi dniami spędzanymi w stolicy Francji. Zobaczcie pierwsze zdjęcia Anny Lewandowskiej z paryskiego Tygodnia Mody w galerii poniżej.

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Listen on Spreaker.
Najnowsze