Anna Lewandowska żartuje z CIĄŻOWEGO BRZUSZKA! Humor jej dopisuje [ZDJĘCIE]

2020-02-12 19:23 FAN
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska

Za kilka tygodni Anna Lewandowska po raz drugi zostanie mamą! W trzecim trymestrze ciążowy brzuszek trenerki fitness jest coraz bardziej zauważalny. Do tego stopnia, że żona kapitana reprezentacji Polski z niego żartuje. Nie da się ukryć, humor jej zdecydowanie dopisuje!

Od dawna wiadomo, że śmiech to zdrowie. Pozostaje więc się cieszyć, że coraz bliżej porodu drugiego potomka Anny i Roberta Lewandowskich, humor przyszłej podwójnej mamie zdecydowanie dopisuje. Trenerka wyjechała na wakacje do Omanu i Dubaju z przyjaciółką. Na jednej z fotografii Ania pozowała z brzuszkiem podtrzymywanym ręką.

Kiedy rodzi Anna Lewandowska? Termin porodu drugiego dziecka Lewandowskich

Ciążowy brzuszek Ani rośnie, co widać na kolejnych fotografiach. Dlaczego na najnowszej Lewandowska pozuje przodem? - Bokiem zaczynam się już nie mieścić na zdjęciu - śmiała się za pośrednictwem swojego Instagrama. Selfie w lustrze rozbawiło także fanów.

Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska

Lewandowska wybrała się na wakacje ku aprobacie męża. - Mój kochany mąż mówi: "Jedź, należy ci się i o nic się nie martw". Kocham. A co do przytycia... Od momentu wejścia w III trymestr... zaczęło się. Przodem może tak nie widać, ale bokiem - napisała pod jednym ze zdjęć.

Najnowsze