Lewandowski zdradził wielką tajemnicę świetnej formy. Obalił teorię o dziecku

2020-02-09 11:39 MaSz
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

W ubiegłym tygodniu Robert Lewandowski pojawił się w Warszawie na gali tygodnika "Piłka nożna", gdzie dostał nagrodę "Piłkarz 2019 roku". To już jego ósmy triumf. Kapitan polskiej kadry udzielił magazynowi wywiadu w którym opowiada, jak narodziny córki Klary wpłynęły na jego życie. - Wydaje mi się, a właściwie jestem pewien, że dziecko daje niezwykły impuls - przyznał nasz as polskiej kadry i Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski w rozmowie z tygodnikiem "Piłka nożna" przyznaje, że jego życie zmieniło się po przyjściu na świat córki Klary. - Natomiast jeśli mówimy o przełożeniu stricte na jakość piłkarską, wydaje mi się, a właściwie jestem pewien, że dziecko daje niezwykły impuls - powiedział lider drużyny narodowej we wspomnianym wywiadzie. - Nosisz w sobie taką wewnętrzną miłość, która zamienia się w motywację, byś był jeszcze lepszy - stwierdził.
Gwiazda reprezentacji Polski podkreśla, że widząc uśmiech na twarzy córeczki i żony udziela się także jemu. - Przepraszam, ale kompletnie tego nie rozumiem. Proszę o choćby jeden powód, dla którego po narodzinach dziecka może ucierpieć klasa sportowca? - zastanawiał się "Lewy". - Ja takiego nie znajduję. Uśmiech dziecka, żony, rodziny, fruwające endorfiny, czego chcieć więcej. Z uśmiechem wychodzę do pracy, wracam do domu, wita mnie córka i żona - przecież to fantastyczne - zaznaczył Robert Lewandowski w rozmowie, która ukazała się w tygodniku "Piłka Nożna".

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️🍾 Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)
Najnowsze