TOTALBet Punchdown 4: Big Jack vs Ćwiartson

i

Autor: TOTALBet Punchdown 4 TOTALBet Punchdown 4: "Big Jack" vs "Ćwiartson"

"Big Jack" gotowy znokautować "Ćwiartsona"! Historyczna walka niskorosłych na TOTALBet Punchdown 4

2021-05-21 21:43

Brutalne liście spadną już dziś w Warszawie. Przed nami kolejna gala slapfightingu TOTALBet Punchdown 4! W jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków Maciej „Big Jack” Jarema zmierzy się z Michałem „Ćwiartsonem” Linkiewiczem. To pierwszy w historii pojedynek niskorosłych na plaskacze!

Drugiemu z nich siły z pewnością nie zabraknie. „Ćwiartson” nie tylko jest wyższy, ale także był kulturystą. Wyciska na ławeczce nawet 160 kg! „Big Jack” regularnie trenuje MMA, ale przed swoim debiutem w sportach walki zmierzy się z bólem w slapfightingu. Maciej Jarema nie obawia się jednak swojego przeciwnika, choć przyznał, że otrzymywanie ciosów na TOTALBet Punchdown 4 będzie dla niego nietypowe.

- Dość dziwnie się z tym czuje, że muszę przyjąć cios. Trenuję sporty walki, w których muszę się bronić lub unikać ciosów. Jest to dziwne wyzwanie, ale skoro jest to je wykonuję - mówi "Super Expressowi" Jarema. "Big Jack" przyznał, że myśli, że może znokautować swojego rywala. - Myślę, że jestem w stanie go znokautować, tak samo jak on mnie. Przypuszczam, że ma więcej siły, ale wystarczy dobrze trafić - dodał.

TOTALBet Punchdown 4: Gwiazda Projekt Lady dostanie z liścia w... urodziny!

Organizatorzy gali TOTALBet Punchdown 4 przygotowali dla zawodników specjalny stół, który ułatwi im wyprowadzanie plaskaczy. Jeszcze jedno będzie różnić ich rywalizację od typowych walk w slapfightingu. - Stół będzie zrobiony specjalnie pod nas na wysokość bioder. Co do ilości rund będzie się różniła od innych ponieważ będzie ich aż 5 - opowiada "Big Jack"!

Obaj znani są ze swoich występów w internecie. „Big Jack” przez długi czas był związany z popularnym kanałem Kruszwil na YouTubie. Na Instagramie śledzi go ponad 200 tys osób. „Ćwiartson” pojawiał się w produkcjach PalHajs TV na YouTube.

Gala TOTALBet Punchdown 4 już 22 maja. W walce wieczoru Piotr „Bonus BGC” Witczak zmierzy się z Andrzejem „Żuromem” Żuromskim. Oprócz tego fani zobaczą dwa pojedynki kobiet i 16-osobowy turniej. Transmisja tylko w systemie PPV na Punchdown.tv!

TOTALBet Punchdown 4: Wielkie cele przed "Big Jackiem"! Świat takiego pojedynku jeszcze nie widział

Maksymilian "Max" Leśniak przed TOTALbet Punchdown 4
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze