Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Prezes PZPN zabrał głos

Cezary Kulesza zwrócił się do Szymona Marciniaka! Wszystko po jego wielkim wyróżnieniu, wielkie słowa

2023-05-22 22:39

Cezary Kulesza postanowił skomentować wspaniałą informację, która ogarnęła dziś wszystkich kibiców piłki nożnej w Polsce. Szymon Marciniak został wybrany przez UEFA do sędziowania finału Ligi Mistrzów, a szef PZPN postanowił zwrócić się do arbitra za pośrednictwem mediów społecznościowych. Padły wielkie słowa.

Cezary Kulesza odniósł się do bardzo dużego wydarzenia, jakim była nominacja Szymona Marciniaka do poprowadzenia finału Ligi Mistrzów. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odnotował sukces polskiego arbirta międzynarodowego za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Padły wielkie słowa, obok których ciężko przejść obojętnie!

Cezary Kulesza zwrócił się do Szymona Marciniaka. Ważne słowa w kierunku polskiego arbitra

Szef PZPN postanowił pogratulować Marciniakowi jego nominacji do prowadzenia finału Ligi Mistrzów między Manchesterem City a Interem Mediolan w specjalnym komunikacie zamieszczonym za pośrednictwem swojego Twittera. Jak zaznacza szef polskiej centrali piłkarskiej, Marciniak i jego asystenci są prawdziwą dumą polskiej piłki nożnej.

- Finał Mistrzostw Świata, a teraz finał Ligi Mistrzów.  Drugi arbiter w historii z podobnym dokonaniem w jednym sezonie. Ogromne gratulacje dla Szymona Marciniaka i jego załogi. Prawdziwy powód do dumy dla polskiej piłki - napisał szef Polskiego Związku Piłki Nożnej na swoim Twitterze.

Sonda
Czy Szymon Marciniak to najlepszy sędzia w Europie?
Listen on Spreaker.
Najnowsze