Tak mieszkał przed śmiercią Diego Maradona! Są ZDJĘCIA wnętrz

2020-12-02 21:30
Diego Maradona
Autor: Instagram / maradona Diego Maradona

Bez pomocy i wsparcia najbliższych, ubogo - tak przed śmiercią wierząc doniesieniom argentyńskich mediów miał żyć Diego Maradona. Wybitny, legendarny piłkarz, według relacji, nie zostawił wielkiego spadku swoim najbliższym. "Boski Diego" miał dochodzić do siebie po operacji w skromnym domku. Dzięki redakcji "Infobae", kibice mogą zajrzeć do środka budynku. Czy rzeczywiście było tak źle, jak to opisywano?

Potężny telewizor, basen czy małe boisko piłkarskie. W takich warunkach miał w najbliższych miesiącach, po operacji, mieszkać Diego Maradona. Nigdy jednak do tej posiadłości nie trafił. "Boski Diego" przed śmiercią mieszkał znacznie, znacznie skromniej. Media huczały o tym, że nie miał mieć dostępu choćby do normalnej toalety. Plotki roznosiły się po mediach, gdy wszyscy zastanawiali się, jak wyglądało mieszkanie Maradony.

Pogrzeb Diego Maradony! Tak wyglądała ostatnia droga "Boskiego Diego"

Jako pierwsi do zdjęć ze środka dotarli dziennikarze Infobae.com. Nie wyglądało to dobrze! Telewizor nie był zbyt duży, a ze względu na stan zdrowia, wejście na piętro było po prostu niemożliwe. Pokój zabaw został przerobiony tak, by piłkarz mógł też tam spać. W tym celu przeniesiono tam łóżko. W łazience oprócz przenośnej toalety była też wanna i prysznic.

Z jednego z okien rozcierał się widok na piękne jezioro. Była też możliwość wyjścia do ogrodu! Zdjęcia z domku, w którym mieszkał Diego Maradona można zobaczyć tutaj!

Diego Armando Maradona był jednym z najlepszych piłkarzy w historii światowego futbolu. 91-krotny reprezentant Argentyny ma na swoim koncie tytuł mistrza świata z 1986 roku z Meksyku. Cztery lata później, na mundialu we Włoszech zgarnął srebrny krążek. Dla wielu jest legendą, fani nazywali go "Boskim Diego". Grał w barwach Boca Juniors, Barcelony czy Napoli. Tuż przed śmiercią prowadził zespół Gimnasia de la Plata.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze