Stanisław Czerczesow

i

Autor: Michał Wielgus / Super Express Stanisław Czerczesow

Duże problemy Stanisława Czerczesowa! Piłkarz chce wyrzucenia Rosjanina z klubu, nie chce z nim pracować

2022-03-02 12:48

Stanisław Czerczesow musi zmierzyć się z buntem w swoim klubie. Rosjanin, który od pewnego czasu prowadzi węgierski Ferencvaros nie może liczyć na grę jednej z gwiazd swojej ekipy, Ołeksandra Zubkowa. Reprezentant Ukrainy miał się zbuntować przed grą i zdaniem mediów, domagać się od władz klubowych, aby te usunęły Rosjanina z posady trenera.

Stanisław Czerczesow będzie musiał zmierzyć się z dużym problemem? Według doniesień medialnych niezadowolonym z gry pod skrzydłami rosyjskiego szkoleniowca ma być reprezentant Ukrainy, Ołeksandr Zubkow. Piłkarz odmówił udziału w ostatnim spotkaniu Pucharu Węgier, a media już teraz spekulują, że piłkarz domaga się od władz klubowych, aby odsunąć rosyjskiego szkoleniowca od drużyny.

Tomasz Kędziora mocno do byłego reprezentanta Rosji. Nie hamował się, padły przekleństwa

Czerczesow ma problemy? Musi się mierzyć z buntem piłkarza

Zubkow, który jest jedną z największych gwiazd Ferencvarosu odmówił wejścia na boisko w trakcie ostatniego spotkania drużyny w Pucharze Węgier. Klub usprawiedliwiał wtedy Ukraińca stresem, który został spowodowany napaścią Rosji na terytorium Ukrainy. 

 - Myślami jest na Ukrainie i nie może skoncentrować się na grze - napisano w oficjalnym komunikacie.

Zdaniem mediów, sprawa jest jednak dość zawiła i wiąże się z postacią Stanisława Czerczesowa, który jeszcze do niedawna był opiekunem piłkarskiej reprezentacji Rosji. Zdaniem mediów, Ukrainiec miał postawić klubowi ultimatum.

Kolega Putina sprzeda Chelsea? Media nie mają wątpliwości, Abramowicz usuwa się z piłki nożnej

Czerczesow będzie musiał odejść przez piłkarza? Ten miał postawić ultimatum

Jak podają media, piłkarz reprezentacji Ukrainy miał zagrozić w rozmowie z władzami klubu, że nie wejdzie na boisko tak długo, jak jego trenerem ma być Stanisław Czerczesow. Jak na razie władze Ferencvarosu nie skomentowały tej informacji i ciekawe, co zrobią z piłkarzem i trenerem. 

Sonda
Czy Rosja powinna zostać wykluczona ze świata sportu?
Najnowsze