Gwiazda FAME MMA obnażyła się publicznie. Przy jej pupie był ogromny PTAK [ZDJĘCIA]

2020-10-20 14:41 ŁOLI
Ashley Marie
Autor: Instagram Ashley Marie

Ashley Marie przebojem wbiła się do świata wirtualnej rzeczywistości. Fani gier wideo pokochali Brytyjkę, która oprócz grania i transmitowania swoich rozgrywek na platformie YouTube zajmuje się także komentowaniem wirtualnych pojedynków. Jej sława osiągnęła już tak duże rozmiary, że dziewczyna została jedną z uczestniczek brytyjskiego FAME MMA, gdzie zmierzyła się z Georgią Harrison. Teraz o Ashley znów zrobiło się głośno za sprawą... jej tatuażu i miejsca, w którym się znajduje.

Sława ma swoje dobre i złe stony, o czym niejednokrotnie przekonał się każdy, kto miał do czynienia z rozpoznawalnością. Ashley Marie powinna już do tego przywyknąć, ponieważ młoda Brytyjka nie może narzekać na brak "followersów". Tylko na jej kanale na platformie YouTube zgromadziło się już 596 tysięcy widzów, którzy skrzętnie oglądają jej poczynania w wirtualnym świecie. Nie inaczej sytuacja wygląda, jeśli zajrzymy na jej profil na Instagramie. Tutaj uzbierało się łącznie 523 tys. osób. I to właśnie tutaj doszło do niemałego zamieszania zawodniczką brytyjskiego FAME MMA. Dziewczyna postanowiła pochwalić się nowym tatuażem. Do zdjęcia musiała się jednak znacząco rozebrać.

Początkowo fani dziewczyny nie byli do końca pewni na co tak właściwie patrzą, ani w którym miejscu znajduje się nowy tatuaż Ashley, która słynie już ze swojego uwielbienia do dekorowania własnej skóry. Dopiero, gdy zainteresowana wyjaśniła followersom, co znajduje się na tatuażu oraz gdzie został on umiejscowiony, część z nich wyraziła swoją aprobatę. Wielu osobom jednak nie przypadł do gustu. Jak wygląda tatuaż? Zobaczcie w galerii!

Najnowsze