Gwiazdor WŚCIEKŁY na "France Football". Napisał o BRAKU SZACUNKU

2020-10-20 15:57 mc
Samuel Eto'o i Kamil Glik
Autor: Cyfrasport Samuel Eto'o i Kamil Glik

Dziennikarze "France Football" podpadli Samuelowi Eto'o. Francuzi zorganizowali wybory najlepszej drużyny w historii piłki nożnej, dlatego regularnie publikowali kandydatów na poszczególne pozycje. Kameruńczyk znalazł się wśród prawoskrzydłowych, co bardzo mu się nie spodobało.

"France Football" postanowiło nie przyznawać w tym roku "Złotej Piłki", co wywołało ogromne kontrowersje. Zamiast tego zorganizowano plebiscyt na najlepszą drużynę w historii. Okazało się, że nie tylko sam brak nominacji może kogoś zdenerwować... Samuel Eto'o ma szansę znaleźć się w drużynie wszech czasów, jednak jako prawoskrzydłowy. To mu się nie spodobało, ponieważ przez większą część kairery grał jako środkowy napastnik.

Piłkarz Legii Warszawa: Zainspirował mnie Samuel Eto'o

"Dziękuję, ale jako prawoskrzydłowy grałem przez jeden czy dwa sezony (w trakcie 25-letniej kariery byłem napastnikiem). To jest brak szacunku" - napisał gorzko na Twitterze były snajper, który w trakcie swoich najlepszych lat strzelał gole m.in. dla Barcelony, Interu Mediolan i Chelsea.

Dziennikarz trafił do aresztu, bo nazwał Samuela Eto'o homoseksualistą

Kameruńczyk znalazł się w wyśmienitym gronie. Wśród takich piłkarzy, jak David Beckham, George Best, Luis Figo, Garrincha, Jairzinho, Kevin Keegan, Stanley Matthews, Lionel Mesii i Arjen Robben.

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia
Najnowsze