Honduras - Meksyk: Luis Garrido z MAKABRYCZNĄ KONTUZJĄ! DRASTYCZNE WIDEO I ZDJĘCIA

2015-11-19 8:36

Od oglądania tego WIDEO aż robi się niedobrze. W meczu Honduras - Meksyk piłkarz Luis Garrido doznał koszmarnej kontuzji. Po starciu z rywalem jego przygnieciona przez przeciwnika noga złamała się w kolanie jak zapałka. Piłkarz z Hondurasu został natychmiast przewieziony do szpitala. Ma zerwane więzadła i czeka go co najmniej rok przerwy. Czy Luis Garrido wróci jeszcze na boisko? Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA ale ostrzegamy - są naprawdę DRASTYCZNE.

Luis Garrido złamał nogę w 39. minucie meczu Honduras - Meksyk. Stawką były punkty w eliminacjach do MŚ 2018 w strefie CONCACAF. Spotkanie wygrał 2:0 Meksyk. Piłkarz zderzył się, walcząc o piłkę z Javierem Aquino, który przygniótł mu nogę. Ta wykręciła się w kolanie w makabryczny sposób. 25-letni Garrido początkowo był w takim szoku, że nawet nie zdawał sobie sprawy, co się stało. Ma zerwane więzadła w kolanie. Wkrótce ma przejść skomplikowaną operację. Czeka go co najmniej rok przerwy w grze, ale kto wie, czy jeszcze zdoła w ogóle wrócić na boisko. Poważna kontuzja kolana to najgorszy uraz, który może przytrafić się piłkarzowi. Zobacz, jak reprezentant Hondurasu złamał nogę.