Jaki dzisiaj mecz w TVP czwartek 7.09.2023 Kto dzisiaj gra? Jaki mecz dzisiaj w TV 7 września 2023

i

Autor: AP Jaki dzisiaj mecz w TVP czwartek 7.09.2023 Kto dzisiaj gra? Jaki mecz dzisiaj w TV 7 września 2023

Kto dzisiaj gra?

Jaki dzisiaj mecz w TVP czwartek 7.09.2023 Kto dzisiaj gra? Jaki mecz dzisiaj w TV 7 września 2023

2023-09-07 11:55

Jaki mecz dzisiaj w TVP 7.09.2023? Piłkarska reprezentacja już dzisiaj zagra kolejny mecz w eliminacjach do ME. Po blamażu w poprzednim spotkaniu zespół trenera Fernando Santosa nie ma innego wyjścia - tylko komplet punktów przedłuży nadzieje na uniknięcie gigantycznej kompromitacji, jakim byłby brak awansu. Oby Robert Lewandowski i jego koledzy z reprezentacji Polski stanęli na wysokości zadania i pokazali piłkarską złość po ostatnich upokorzeniach. Sprawdź, jaki dzisiaj mecz w TV 7 września 2023

Mecz dzisiaj to spotkanie Polska - Wyspy Owcze w eliminacjach ME. Rywale mają poczuć złość polskich piłkarzy po czerwcowej kompromitacji w Mołdawii (2:3). – Przeszłości nie zmienimy, liczą się teraz te trzy punkty, które możemy zdobyć – mówi Jan Bednarek, stoper reprezentacji Polski. Początek meczu Polska - Wyspy Owcze o godzinie 20.45. Poniżej informacje o transmisji TV.

Jaki MECZ DZISIAJ w TV 7.09.2023 czwartek Kto dzisiaj gra?

Robert Lewandowski obiecał nowe otwarcie tej reprezentacji, a Fernando Santos zapewnił, że atmosfera w kadrze jest... fantastyczna. I to pomimo ostrego wywiadu, jakiego udzielił "Lewy" kilka dni temu. – Musimy mieć chłodną głowę i gorące serca, by nie powtórzyły się wydarzenia ze spotkań z Czechami i Mołdawii. W Mołdawii zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, w drugiej zostaliśmy z chłodną głową, ale bez serc. Jeśli coś jest tutaj dobre, to atmosfera wokół tej reprezentacji – zaznaczył na przedmeczowej konferencji prasowej Fernando Santos portugalski selekcjoner.

Jaki dzisiaj mecz w TVP 7 września 2023 Kto gra dzisiaj?

Jan Bednarek również chce oddzielić grubą kreską kompromitujące chwile w Kiszyniowie, a o wypowiedziach Lewandowskiego mówił wprost: – Lewy to najlepszy piłkarz w historii i ma prawo wyrażać każdą opinię. Być może tego charakteru w meczu z Mołdawią zabrakło, zabrakło też kontroli nad tym wszystkim. My w siebie wierzymy. Wyjaśniliśmy sobie wszystko, mam nadzieję, że ten mecz wygramy i zagramy go dobrze. Chcemy się czuć we własnej grupie dobrze - podkreślał Bednarek. Przed meczem z Wyspami Owczymi jednego jesteśmy pewni – od teraz szczerość w naszej reprezentacji to norma. – Wewnątrz grupy byliśmy ze sobą szczerzy. Sztab szkoleniowy również. Powiedział nam, co robimy dobrze, a co źle. Mamy jasno nakreślony plan, jak ten mecz wygrać. Podchodzimy jednak do tego spotkania z chłodną głową – dodał piłkarz Southampton.

Czy kompromitująca porażka z Mołdawią to największe paliwo do gry dla polskich piłkarzy? – Zdecydowanie. Skupiamy się na tym, by wygrać oba mecze (w niedzielę z Albanią – przyp. red.). Chcemy dziś wyglądać dobrze fizycznie, mądrze rozegrać spotkanie, wyłączyć emocje. Przeszłości nie zmienimy, drugi raz tego spotkania nie zagramy. Liczą się teraz trzy punkty – wyznał Bednarek.

MECZ DZISIAJ w TV 7.09.2023 czwartek Jaki dzisiaj mecz w TVP

Mecz dzisiaj to spotkanie Polska - Wyspy Owcze w eliminacjach do ME. Zostanie rozegrany w czwartek 7 września 2023. Początek meczu Polska - Wyspy Owcze o godzinie 20.45. Transmisja TV z meczu Polska - Wyspy Owcze na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsatu Sport Premium 1 oraz online na Sport.TVP.PL (ZA DARMO) i w płatnej usłudze Polsat BOX GO.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Wyspy Owcze?
Najnowsze