Jakie mecze dzisiaj na EURO 14.06? Kto dzisiaj gra w ME poniedziałek 14 czerwca? Jakie dzisiaj mecze na EURO?

2021-06-14 7:32
Jakie mecze dzisiaj na EURO 14.06? Kto dzisiaj gra w ME poniedziałek 14 czerwca? Jakie dzisiaj mecze na EURO?
Autor: AP Jakie mecze dzisiaj na EURO 14.06? Kto dzisiaj gra w ME poniedziałek 14 czerwca? Jakie dzisiaj mecze na EURO?

Jakie dzisiaj mecze na EURO 14.06? Kto gra dzisiaj w ME? Jakie mecze dzisiaj na EURO 14 czerwca poniedziałek? Przed nami kolejny dzień rywalizacji na Euro 2020. Dzisiaj trzy mecze, a pierwsze spotkanie w ME rozegra Polska. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Słowacja. Polska musi to spotkanie wygrać, jeśli marzy o dobrym wyniku w tym turnieju. Mecze dzisiaj na EURO to nie tylko spotkanie Polska - Słowacja. Powalczą również nasi grupowi rywale. Emocji nie zabraknie! Jakie mecze dzisiaj na Euro 2021? Kto dzisiaj gra w ME 14.06 Poniżej dowiesz się jakie dzisiaj mecze na Euro 2020 w poniedziałek 14 czerwca.

Jakie mecze dzisiaj na EURO 14.06? Kto dzisiaj gra w ME? Jakie dzisiaj mecze na EURO poniedziałek?

Jakie dzisiaj mecze na EURO? Już pierwszy mecz dzisiaj powinien dostarczyć dużych emocji. W grupie D Szkocja powalczy z Czechami. A potem już zaczną się emocje, na które czekają polscy kibice. W grupie E najpierw Polska zagra ze Słowacją, a potem Hiszpania zmierzy się ze Szwecją. - Słowacja to zespół, który dobrze radzi sobie z rywalami, którzy są faworytami. Mają piłkarzy potrafiących robić różnicę, jak Marek Hamsik czy Ondrej Duda, czy Milan Skriniar przy stałych fragmentach - mówi Paulo Sousa, selekcjoner reprezentacji Polski. - Słowacy są dobrze zorganizowani i mają świetną mentalność w fazach przejściowych, zwłaszcza w kontrach. Skupiamy się jednak na sobie, na tym, co może zdarzyć się w meczu - dodał Paulo Sousa. Wczoraj nie zabrakło emocji, a najlepszy mecz rozegrały Holandia i Ukraina. Zespół Oranje wygrał 3:2. Wcześniej w tej samej grupie C Austria pokonała 3:1 Macedonię Północną, a na otwarcie rywalizacji w grupie D Anglia ograła 1:0 Chorwacja.

Jakie dzisiaj mecze na EURO 14 czerwca? Kto dzisiaj gra w ME? Jakie mecze dzisiaj

Jakie mecze dzisiaj Euro? Kto gra dzisiaj 14 czerwca? Jakie dzisiaj mecz na EURO 14.06 GODZINY meczów

Już dzisiaj trzy kolejne mecze na Euro. Kto dzisiaj gra? Na początek mecz w grupie D - Szkocja kontra Czechy (godz 15). Potem rywalizacja zacznie się w grupie E, w której POLSKA zagra ze Słowacją (godz. 18), a Hiszpania powalczy ze Szwecją (godz. 21).

Mecze dzisiaj 14.06 niedziela PLAN TRANSMISJI TV dzisiaj

  • Grupa D: Szkocja - Czechy, godz. 15, TVP 1 i TVP Sport
  • Grupa E: Polska - Słowacja, godz. 18, TVP 1 i TVP Sport
  • Grupa E: Hiszpania - Szwecja, godz. 21, TVP 1 i TVP Sport
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE