Kanał Sportowy zniknął z YouTube! Konsternacja, co się stało?

2021-09-16 15:46
Kanał Sportowy
Autor: Kanał Sportowy Kanał Sportowy

Kanał Sportowy to bardzo szybko rozwijające się medium sportowe w Polsce. Założony przez znanych i lubianych w całym kraju dziennikarzy sportowych kanał na portalu YouTube osiągał coraz lepsze wyniki oglądalności i co chwila był poszerzany o nowe formaty. Nagle okazało się, że… Kanał Sportowy zniknął z YouTube! To prawdziwy szok dla wszystkich fanów.

Kanał Sportowy to kanał na portalu YouTube założony przez Mateusza Borka, Krzysztofa Stanowskiego, Tomasza Smokowskiego i Michała Pola. Jednym z najpopularniejszych formatów Kanału Sportowego był HejtPark, w którym występowało niezwykle wielu różnych gości, w tym niezwiązanych z piłką nożną. Wydawało się, że Kanał Sportowy rozwija się coraz bardziej, o czym świadczyło choćby sprowadzenie do siebie Macieja Sawickiego – były dyrektor generalny PZPN-u został prezesem Kanału Sportowego i miał rozpocząć nowy etap w rozwoju tego medium. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Kanał Sportowy zniknął z YouTube!

Żona Kurka załamana. To już ostatnie chwile, będzie musiała to zrobić z mężem

Kanał Sportowy zniknął z YouTube! Co się dzieje?

Na tę chwilę nie wiadomo dokładnie co się stało, ale komunikat na portalu YouTube wskazuje, że na kanale miały pojawić się treści niezgodne z zasadami serwisu. – To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd, lub innych naruszeń Warunków korzystania z usługi – czytamy, próbując wejść na Kanał Sportowy. Na razie nie znamy wielu szczegółów, a całość jest z pewnością ogromnym zaskoczeniem. Jeszcze dziś po popołudniu Kanał Sportowy publikował nowe nagranie o gali GROMDA 6. Teraz nie da się go odtworzyć, tak, jak innych materiałów. Na tę chwilę oficjalne konta Kanału Sportowego na portalach społecznościowych milczą.

Sonda
Czy oglądasz Kanał Sportowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze