Joachim Loew, Niemcy, Euro 2016

Autor: Eastnews

Kibic wbiegł na murawę. Co tym razem zrobił Joachim Loew? [WIDEO]

2017-11-15 16:24

Wybryki kibiców na stadionach to coś, do czego wielu zdążyło już przywyknąć. Czasami są to przewinienia, które szokują, a czasami wywołują uśmiech. Nie inaczej było podczas wczorajszego meczu towarzyskiego pomiędzy Niemcami, a Francją. Pod koniec spotkania niesforny kibic wbiegł na murawę. Joachim Loew zareagował na całe zdarzenie w niecodzienny sposób.

Reprezentacja Niemiec w towarzystkim meczu podejmowała na własnym terenie Francję. Mecz był niebywale emocjonujący. Wydawało się, że spotkanie zakończy się zwycięstwem gości, którzy od siedemdziesiątej pierwszej minuty prowadzili 2:1 za sprawą bramki Aleksandra Lacazetta. W ostatnich minutach sprawdziło się powiedzenie, że "Niemcy grają do końca". Przed porażką uchronił swój zespół w dziewięćdziesiątej trzeciej minucie Lars Stindl.

Obok pięknych bramek i niesamowitych piłkarskich emocji mieliśmy również do czynienia z ciekawą reakcją Joachima Loewa na incydent z dziewięćdziesiątej pierwszej minuty. Na boisko wbiegł kibic. Przez dłuższą chwilę był nieuchwytny dla służb porządkowych. Ochroniarze próbowali łapać niesfornego fana w nieporadny sposób. Całe zajście Joachim Loew skwitował śmiechem, co uchwyciły telewizyjne kamery.