Kiedy otworzą siłownie i kluby fitness? Padł KONKRETNY termin

2020-05-18 9:44 JWa
Siłownia
Autor: Pixaby Kiedy otworzą siłownie i kluby fitness? Kiedy czwarty etap odmrażania gospodarki?

Kiedy otworzą siłownie i kluby fitness? To pytanie zadają sobie wszyscy Polacy, którzy regularnie ćwiczą i dbają o formę. Podczas gdy rząd decyduje się na znoszenie kolejny obostrzeń, siłownie i miejsca, w których można poprawiać tężyznę fizyczną pozostają zamknięte. W poniedziałek wreszcie poznaliśmy możliwy termin otwarcia siłowni. Kiedy rząd otworzy siłownie i kluby fitness? O tym mówiła Jadwiga Emilewicz. Wicepremier powiedziała więcej o tym, kiedy będzie można iść na siłownię.

Spis treści

  1. Kiedy otworzą siłownie i kluby fitness?
  2. Termin otwarcia siłowni. Emilewicz zapowiada
  3. Otwarcie siłowni TERMIN. Kiedy można iść na siłownię?

Kiedy otworzą siłownie i kluby fitness?

Podczas zarządzania kolejnych ograniczeń decyzja o zamknięciu siłowni i klubów fitness była po prostu nieunikniona. W tych miejscach łatwo zarazić się drogą kropelkową, więc koronawirus miał ogromne szanse, by się rozprzestrzenić. Rząd postanowił bezterminowo zamknąć wszystkie tego typu miejsca. Choć wielu Polaków wciąż obawia się COVID-19, to są też tacy, którzy chcieliby już wrócić do regularnych treningów z większymi obciążeniami. Zadają sobie oni pytanie: "Kiedy będzie można iść na siłownię?". Dotychczas przedstawiciele obozu rządzącego milczeli w tej sprawie. W poniedziałek poznaliśmy jednak trochę więcej szczegółów.

DOPŁACĄ do zakupu rowerów. Można dostać OGROMNE dofinansowanie

Termin otwarcia siłowni. Emilewicz zapowiada

Wicepremier Jadwiga Emilewicz w poniedziałek na antenie Radia Zet opowiedziała o możliwym powrocie siłowni i klubów fitness. Przedstawicielka rządu podała nawet orientacyjny termin, kiedy takie miejsca mogą zostać ponownie otwarte. - Odmrażamy gospodarkę, patrzymy co dzieje się z ilością nowych zakażeń i jeżeli ich liczba wzrasta nadmiernie, to nie będziemy się wahać i wrócimy do stanu sprzed. I komunikujemy to w uczciwy sposób - zaczęła Emilewicz, która nawiązała do nowych zasad. Od poniedziałku można bowiem iść do fryzjera czy restauracji.

Super Raport 15 V (goście: Dworczyk, Dziambor)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Otwarcie siłowni TERMIN. Kiedy można iść na siłownię?

Jadwiga Emilewicz potwierdziła, że trwają rozmowy z przedstawicielami branży fitness. Strony chcą wypracować stanowisko, które usatysfakcjonuje wszystkich. - W tym tygodniu będziemy kontynuować konsultacje z branżą fitness. Wiemy, że większą odporność na koronawirusa mają sprawni i zdrowi - powiedziała wicepremier, dodając, że otwarcie siłowni "może nastąpi za dwa tygodnie". - Oglądając modele przewidywań na całym świecie, jak rozwija się pandemia, nie jesteśmy w stanie przewidywać z dokładnością do dwóch tygodni - zastrzegła jednak.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze