Alexis Beka Beka

i

Autor: (Owen Humphreys/PA via AP

Dramat był blisko

Kolega polskiego piłkarza chciał popełnić samobójstwo. Są przerażające zdjęcia. Od tej historii włos jeży się na głowie

2023-09-29 15:21

Tą sprawą przez wiele minut żyła cała piłkarska Francja. W piątkowy poranek doszło do dramatycznych scen na wysokości autostrady w Nicei. Alexis Beka Beka był gotów popełnić samobójstwo, chciał skoczyć z wiaduktu. Do gry wkroczył psycholog. Francuskie Radio RMC Sport informuje o finale całej sprawy.

"Piłkarz OFC Nice grozi, że skoczy z wiaduktu Magnan w Nicei" - ta wiadomość obiegła francuskie media i od razu wskoczyła na wszystkie czołówki. 22-letni piłkarz Alexis Beka Beka znalazł się 100 metrów nad ziemią, a przed sobą miał spad. Zatrzymał się na poboczu autostrady A8. Groził, że zaraz się zabije. Relację z tego wydarzenia przekazywali dziennikarze m.in. uznanego radia RMC Sport. Zanim doszło do finału całej sprawy - trwały z Beka Beką długie negocjacje. Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe, żandarmeria wojskowa. Klub OGC Nice (którego pierwszym bramkarzem jest Marcin Bułka) wysłał psychologa. Ustalono, na razie nieoficjalnie, że powodem próby samobójczej miał być zawód miłosny.

ZOBACZ: Jan Tomaszewski usłyszał nazwisko Lewandowskiego i wypalił! Tak nazwał "Lewego" na wizji, nie mógł inaczej

Alexis Beka Beka spowolnił ruch w kierunku Italie-Aix. Korek sięgał nawet sześciu kilometrów. Zneutralizowano jeden pas ruchu, by ratować 22-letniego zawodnika. Szczęśliwy finał nadszedł po godz. 14.00. "Beka Beka jest pod opieką i nie grozi mu niebezpieczeństwo. Piłkarzem zaopiekowali się strażacy" - mieli informować dziennikarze nad Sekwaną. Turecki dziennik "Fanatik" opublikował za to zdjęcie z wiaduktu Mangan, na którym widać francuskiego piłkarza.

Nie żyje Bogdan Zając, legendarny mistrz akrobatyki

W tym przypadku warto podać numery zaufania dla wszystkich młodych i dorosłych ludzi w Polsce, którzy przeżywają problemy:

116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. 116 123 – bezpłatna ogólnopolska poradnia telefoniczna dla dorosłych osób przeżywających kryzys emocjonalny.

Wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem
Najnowsze