Finalista "Mam Talent" został tatą! Krzysztof Golonka pokazał ZDJĘCIE z córką

2020-12-03 16:39 mso
Krzysztof Golonka
Autor: archiwum se.pl

Jego występ w "Mam Talent" odbił się szerokim echem w całym kraju, ale to dzięki działalności na YouTube i przede wszystkim niesamowitym umiejętnościom z piłką zdobył ogromną popularność. Krzysztof Golonka to słynny polski freestyler, który z piłką potrafi zrobić niemal wszystko. Teraz jednak całe jego życie całkowicie się odmieni. Bohater kanału "Trenuj z Krzychem" został tatą. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem z córką, Izabelą i ukochaną Sylwią.

Życie par zmienia się, gdy w rodzinie pojawia się dziecko! Niewątpliwie tak będzie także w przypadku Krzysztofa Golonki i jego ukochanej Sylwii. Para pochwaliła się na Instagramie szczęśliwym rozwiązaniem porodu. Na świat przyszła mała Izabela, którą dumni i uśmiechnięci rodzice pokazali pierwszy raz w internecie. Uśmiechy nie schodzą im z twarz. I nic dziwnego - nic nie daje tyle siły, co właśnie potomek lub potomkini!

Zbigniew Boniek pokazał jak mieszka. Gdy to zrobił, został WYŚMIANY

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia

- Zakochani po uszy - napisała dumna z córki pani Sylwia. Oczywiście na Instagramie posypały się gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców. - Oby nosa nie miała twojego Krzychu - żartował jeden z kibiców. - Gratulacje dla rodziców i zdrówka dla małej - dodawał w komentarzach drugi.

Krzysztof Golonka objawił się szerszej publiczności w programie "Mam Talent". W drugiej edycji udało mu się dojść aż do finału. Jego kanał na YouTube "Trenuj z Krzychem" to prawdziwy hit. Obserwuje go ponad 1,5 miliona użytkowników. Nie brakuje tam piłkarskich wyzwań, poradników sztuczek i innych materiałów wideo. Łącznie Golonka zamieścił 472 materiały wideo!

NIEBYWAŁA sytuacja w Wiśle Kraków. Błaszczykowski wszystko powiedział, ludzie ZSZOKOWANI

Najnowsze