Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV miał paskudny wypadek na podrywie. Wjechał w Malucha, skasował siebie i pojazd

2021-06-07 16:18
Krzysztof Radzikowski wjechał w Malucha
Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski wjechał w Malucha

Krzysztof Radzikowski przez lata budował swoje nazwisko, aby w końcu znaleźć się w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Siłacz i jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który transmitowany jest na antenie TTV obecnie nie może narzekać na brak fanów, jednak początki jego kariery były zupełnie inne. Radzikowski wrócić wspomnieniami do tamtych dnia i podzielił się niezwykłą opowieścią, w której wjechał w Malucha jadąc na rowerze. A wszystko to przez grupę dziewczyn.

Sława Krzysztofa Radzikowskiego dosłownie wystrzeliła po tym, jak jeden z najbardziej rozpoznawalnych siłaczy obok Mariusza Pudzianowskiego i Jarosława Dyma wziął udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", który transmitowany jest na antenie TTV. Obecnie Krzysztof Radzikowski zalicza się do grona największych gwiazd programu TTV i wciąż się rozwija, zakładając kolejne projekty. Podczas nagrania kolejnego odcinka na swój kanał YouTube "Strong Ekipa", Gwiazdor "Gogglebox" podzielił się niezwykłą historią, która miała miejsce na początku jego kariery. Młody Krzysztof Radzikowski, który dopiero stawiał pierwsze kroki w świecie rozpoznawalnych ludzi zaliczył bardzo bliskie spotkanie z zaparkowanym przy drodze Maluchem. Na jego nieszczęście, siłacz jechał wtedy na rowerze, co nie skończyło się dla niego dobrze. Poznajcie tę szaloną historię z młodości Krzysztofa Radzikowskiego, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Krzysztof Radzikowski miał potworny wypadek w młodości

Dzisiaj Krzysztof Radzikowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w kraju, która ma wielu fanów i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Tylko na jego koncie na Instagramie uzbierało się już 306 tysięcy obserwujących, a niebawem liczba ta drastycznie może się zwiększyć. Wszystko przez wyczekiwaną od dawna walkę Krzysztofa Radzikowskiego w MMA. Zanim jednak gwiazdor TTV pojawi się w klatce, opowiedział historię swojego bliskiego spotkania z Maluchem, w którego wjechał przez grupę dziewczyn. Padniecie ze śmiechu, gdy to przeczytacie. 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV odlicza dni do chwili, gdy jego życie odmieni się bezpowrotnie! Na ten dzień czekał od dawna

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze