Krzysztof Radzikowski z Googlebox TTV wziął syna na ręce i przekazał ważną wiadomość. Piękne słowa, powinien je mieć w sercu każdy Polak

2022-05-05 12:28
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski z Googlebox TTV postanowił zaskoczyć swoich miłośników. Siłacz, znany z występów z popularnym show telewizyjnym, wziął na ręce swojego syna i przekazał bardzo ważne słowa, które w sercu powinien mieć każdy Polak. Obok tak głębokich słów ze strony gwiazdora nie da się przejść obojętnie.

Krzysztof Radzikowski z Googlebox TTV jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego show-biznesu i sportu. Popularny siłacz z okazji święta flagi postanowił wziąć swojego syna na ręce i przekazać bardzo ważny komentarz, dotyczący jego uczuć patriotycznych. Obok tak głębokiego wyznania nie da się przejść obojętnie, a słowa cytowane przez Radzikowskiego powinien mieć w sercu głęboko każdy Polak.

Izabela Małysz przypadkiem zdradziła sekret zięcia. Tego o mężu Karoliny Małysz nie wiedział nikt

Krzysztof Radzikowski z Googlebox TTV wziął syna na ręce i przekazał ważną wiadomość. Te słowa obiły się dużym echem

Pod postem z okazji dnia flagi, uczestnik popularnego programu telewizyjnego emitowanego na antenie telewizji TTV, Krzysztof Radzikowski zacytował słowa piosenki Funky Polaka, "Pamiętaj", która odnosi się do przywiązania do Polski, a także polskich barw narodowych. Publikacja obiła się szerokim echem w internecie, a słowa zacytowane przez Radzikowskiego powinien mieć w sercu każdy Polak.

- O kolorach białym i czerwonym, o symbolach orła i korony, bo w pamięci jest siła zaklęta, więc pamiętaj synu mój - napisał Krzysztof Radzikowski pod najnowszą fotografią.

Artur Boruc zapowiada wielką zmianę. Podjął już decyzję, fani padną na sam widok

Aby zobaczyć, jakim wykształceniem może pochwalić się Krzysztof Radzikowski, przejdź do galerii poniżej.

Zdjęcie Radzikowskiego wywołało emocje. Wszystko przez jeden szczegół

Publikacja zdjęcia Krzysztofa Radzikowskiego spotkała się z dość dużymi emocjami ze strony fanów. Niektórzy bez najmniejszych problemów zrozumieli przekaz płynący ze słów Radzikowskiego, a inni zaczęli krytykować, że biało-czerwona flaga Polski powieszona została na kiju od szczotki. Trzeba przyznać, że tak dużych dyskusji pod zdjęcie siłacza nie widzieliśmy jeszcze nigdy.

Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski
Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze