Izabela Małysz

i

Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Izabela Małysz przypadkiem zdradziła sekret zięcia. Tego o mężu Karoliny Małysz nie wiedział nikt

2022-05-05 10:08

Izabela Małysz całkowicie przypadkiem wyjawiła sekret swojego zięcia! Pod najnowszą publikacją na portalu społecznościowym Instagram, żona Adama Małysza opowiedziała o nieznanym fakcie z życia ukochanego swojej córki. Trzeba przyznać, że tego o drugiej połówce Karoliny Małysz nie wiedział nikt, prawda ujrzała światło dzienne.

Izabela Małysz postanowiła zdradzić tajemnicę swojego zięcia! Mama Karoliny Małysz wróciła właśnie z Włoch, gdzie była na majówce wraz z Adamem. Pod jedną z publikacji, była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" wyjawiła wielki sekret ukochanego swojej córki. Tego o mężczyźnie nie wiedział kompletnie nikt.

Mateusz Borek szykuje wielką awanturę w ringu! Znamy coraz więcej szczegółów

Izabela Małysz wróciła z Włoch i wyjawiła sekret zięcia. Tego o nim nie wiedział nikt

Małżeństwo Karoliny Małysz jak na razie układa się bardzo dobrze. Córka Małysza znalazła w ukochanym nie tylko miłość, ale także partnera, który pomaga jej z karierą, czego dowodem jest wspólna działalność na mediach społecznościowych, gdzie para prowadzi profil, na którym poleca miejsca do spędzenia urlopu. Na zasłużonym wypoczynku w trakcie majówki byli także Adam i Izabela Małysz i za cel swojej podróży wybrali Włochy. Piękne zdjęcia skoczka narciarskiego z małżonką obiegły internet, a ona sama postanowiła dość przypadkowo, wyjawić sekret swojego zięcia pod jednym ze zdjęć z legendą polskiego sportu. Tego o małżonku córki Izabeli i Adama Małyszów nie wiedział nikt.

Dariusz Szpakowski znów to zrobił! Fani nie wierzyli w to, co słyszą. Zabawna wpadka legendy

Aby zobaczyć zdjęcia Karoliny Małysz z sesji ślubnej, przejdź do galerii poniżej.

Izabela Małysz wyjawiła sekret zięcia. Wszystko wyszło na jaw przypadkiem

Okazuje się, że mąż Karoliny Małysz przywiązuje bardzo dużą wagę do używania regionalizmów w trakcie rozmowy. O wszystkim dowiedzieliśmy się dzięki Izabeli Małysz, która pod jedną z najnowszych publikacji wyjawiła na światło dzienne sekret swojego męża.

- Jak mawia mój syn Kamil Czyż „Jo” i cyprysy w Toskanii - napisała Izabela Małysz pod swoją najnowszą publikacją na Instagramie.

Andrzej Kostyra wspomina ostatnie 30 lat w sporcie: Małysz chował się do szafy, a Beenhakkera wybrał Super Express
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Najnowsze