Izabela Małysz przypadkiem zdradziła sekret zięcia. Tego o mężu Karoliny Małysz nie wiedział nikt

2022-05-05 10:08
Izabela Małysz
Autor: Instagram/izamalysz Izabela Małysz

Izabela Małysz całkowicie przypadkiem wyjawiła sekret swojego zięcia! Pod najnowszą publikacją na portalu społecznościowym Instagram, żona Adama Małysza opowiedziała o nieznanym fakcie z życia ukochanego swojej córki. Trzeba przyznać, że tego o drugiej połówce Karoliny Małysz nie wiedział nikt, prawda ujrzała światło dzienne.

Izabela Małysz postanowiła zdradzić tajemnicę swojego zięcia! Mama Karoliny Małysz wróciła właśnie z Włoch, gdzie była na majówce wraz z Adamem. Pod jedną z publikacji, była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" wyjawiła wielki sekret ukochanego swojej córki. Tego o mężczyźnie nie wiedział kompletnie nikt.

Mateusz Borek szykuje wielką awanturę w ringu! Znamy coraz więcej szczegółów

Izabela Małysz wróciła z Włoch i wyjawiła sekret zięcia. Tego o nim nie wiedział nikt

Małżeństwo Karoliny Małysz jak na razie układa się bardzo dobrze. Córka Małysza znalazła w ukochanym nie tylko miłość, ale także partnera, który pomaga jej z karierą, czego dowodem jest wspólna działalność na mediach społecznościowych, gdzie para prowadzi profil, na którym poleca miejsca do spędzenia urlopu. Na zasłużonym wypoczynku w trakcie majówki byli także Adam i Izabela Małysz i za cel swojej podróży wybrali Włochy. Piękne zdjęcia skoczka narciarskiego z małżonką obiegły internet, a ona sama postanowiła dość przypadkowo, wyjawić sekret swojego zięcia pod jednym ze zdjęć z legendą polskiego sportu. Tego o małżonku córki Izabeli i Adama Małyszów nie wiedział nikt.

Dariusz Szpakowski znów to zrobił! Fani nie wierzyli w to, co słyszą. Zabawna wpadka legendy

Aby zobaczyć zdjęcia Karoliny Małysz z sesji ślubnej, przejdź do galerii poniżej.

Izabela Małysz wyjawiła sekret zięcia. Wszystko wyszło na jaw przypadkiem

Okazuje się, że mąż Karoliny Małysz przywiązuje bardzo dużą wagę do używania regionalizmów w trakcie rozmowy. O wszystkim dowiedzieliśmy się dzięki Izabeli Małysz, która pod jedną z najnowszych publikacji wyjawiła na światło dzienne sekret swojego męża.

- Jak mawia mój syn Kamil Czyż „Jo” i cyprysy w Toskanii - napisała Izabela Małysz pod swoją najnowszą publikacją na Instagramie.

Andrzej Kostyra wspomina ostatnie 30 lat w sporcie: Małysz chował się do szafy, a Beenhakkera wybrał Super Express
Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Małysz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze