Mateusz Borek

i

Autor: Tomasz Radzik SE Mateusz Borek

Mateusz Borek szykuje wielką awanturę w ringu! Znamy coraz więcej szczegółów

2022-05-04 21:49

Już 20 maja w Środzie Wielkopolskiej czeka nas kolejna gala organizowana przez Mateusza Borka. W ringu podczas MB Boxing Night 12 zobaczymy w akcji m.in. Damiana Wrzesińskiego, Tomasza Nowickiego czy Sebastiana Ślusarczyka.

Gala w Środzie Wielkopolskiej, tytułowana przez Mateusza Borka jako "Wielkopolska awantura", będzie szczególna głównie dla Wrzesińskiego, który na co dzień mieszka w oddalonym o 40 km Poznaniu i wreszcie będzie mógł się zaprezentować przed własnymi kibicami. "Wrzos" by jak najlepiej przygotować się do walki wieczoru wyjechał do Anglii, gdzie trenuje pod okiem Wayne'a Battena.

Nazwisko rywala Wrzesińskiego nie jest jeszcze znane, ale jak zdradził sam pięściarz już teraz fani chętnie kupują bilety - swoimi ścieżkami sprzedał już w sumie ponad 400 wejściówek. Wrzesiński w Środzie Wielkopolskiej walczyć będzie w kategorii super piórkowej. Ostatni pojedynek stoczył w wadze junior półśredniej, a zdecydowaną większość wcześniejszych w wadze lekkiej.

Mateusz Borek grzmi na sędziów po gali MB Boxing Night 11

Na nazwisko rywala Wrzesińskiego jeszcze czekamy, ale kilka starć z karty walk już poznaliśmy. Ciekawie powinno być m.in. w rywalizacji Ślusarczyka z Michalem Plesnikiem oraz Nowickiego z Louisem Greenem. Między linami zaprezentują się też Łukasze Maciec, który zmierzy się z Joelem Julio oraz Arkadiusz Zakharyan, który skrzyżuje rękawice z Bukhutim Tatiszwilim.

Najnowsze