Artur Boruc zapowiada wielką zmianę. Podjął już decyzję, fani padną na sam widok

2022-05-05 11:17
Artur Boruc
Autor: Cyfra Sport Artur Boruc

Artur Boruc postanowił zapowiedzieć wielką zmianę, która całkowicie zmieni jego postrzeganie wśród kibiców. Bramkarz warszawskiej Legii, który ma, zdaniem mediów, być bliski zakończenia kariery piłkarskiej, powiedział swoim fanom na mediach społecznościowych, że pewna decyzja została już podjęta i będziemy świadkami przemiany, która może zadziwiać.

Artur Boruc postanowił zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowych. Piłkarz Legii, który zdaniem mediów, jest bliski podjęcia decyzji o zakończeniu kariery piłkarskiej, poinformował swoich fanów, że w jego życiu dojdzie do pewnej zmiany. Miłośnicy byłego bramkarza reprezentacji Polski będą zadziwieni, w takim wydaniu go jeszcze nie widzieli.

Izabela Małysz przypadkiem zdradziła sekret zięcia. Tego o mężu Karoliny Małysz nie wiedział nikt

Artur Boruc bliski zakończenia kariery? Już teraz zapowiada wielką zmianę

O potencjalnym zakończeniu kariery przez Artura Boruca rozpisują się już wszystkie media w Polsce. Bramkarz Legii nie gra w klubie od dłuższego czasu, a zważając na jego wiek, trzeba przypuszczać, że koniec piłkarza w profesjonalnej piłce jest bardzo bliski. Jak na razie były golkiper Celtiku i Fiorentiny nie podjął decyzji o końcu gry w piłkę, ale przyznał, że w jego życiu szykuje się dość konkretna zmiana. O swoich planach i zamiarach Boruc poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jeśli były reprezentant Polski zrealizuje swoje plany, będziemy świadkami czegoś nieprawdopodobnego.

Dariusz Szpakowski znów to zrobił! Fani nie wierzyli w to, co słyszą. Zabawna wpadka legendy

Aby zobaczyć, co sądzi żona Artura Boruca o związku z nim, przejdź do galerii poniżej.

Artur Boruc zmieni się nie do poznania. Takiego go jeszcze nie widzieliśmy

Artur Boruc zapowiedział na swoich mediach społecznościowych, że planuje wielką zmianę w swoim wyglądzie. Okazuje się, że były reprezentant Polski chce zapuścić pokaźną brodę, a więc postawić na wygląd, którego jeszcze w jego wykonaniu nie widzieliśmy. Czy zmiana wizerunku zapowiada inne decyzje w życiu piłkarza? Czas pokaże.

- Nadszedł czas by zapuścić długą brodę - napisał Boruc na swoich mediach społecznościowych.

Artur Boruc
Autor: instagram.com/arturboruc
Sonda
Czy Artur Boruc powinien zakończyć karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze