Legenda futbolu ma dużo młodszą dziewczynę! To GORĄCA modelka [ZDJĘCIA]

2020-01-14 11:40 MD
Helen Stelling Holt
Autor: Instagram / helenstellingholt Helen Stelling Holt

Znani sportowcy niekiedy wiążą się z dużo młodszymi do siebie partnerkami. Ta zależność spełnia się w przypadku byłej gwiazdy Manchesteru United, Ryana Giggsa. Obecny selekcjoner reprezentacji Walii związał się z modelką i didżejką Helen Stelling Holt. Zaczął pojawiać się z nią także na meczach swoich ukochanych "Czerwonych Diabłów".

O historiach sercowych Giggsa zaczęło być głośno w 2011 roku gdy na jaw wyszła informacja, że zawodnik miał romans z obecnie byłą już żoną swojego brata Rhodriego - Natashą. Po czasie znany piłkarz przeprosił swojego bliskiego za to zachowanie, ale ogromny niesmak wokół całej sprawy pozostał. To już jednak przeszłość, a teraźniejszość Walijczyka maluje się w zupełnie innych barwach.

Jak donoszą brytyjskie media, obecnie 46-letni Giggs spotyka się z młodszą o 16 lat Helen Stelling Holt. To modelka oraz didżejka, która na Instagramie nie szczędzi publikowania również i tych gorących zdjęć. Czy tym razem Brytyjczyk spotkał miłość, która utrzyma się już na zawsze?

Najnowsze