Lewandowska odziała stopy w ULTRADROGIE skarpety. Takiej kwoty możesz nie mieć pod ręką

2020-06-05 11:36 MD
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Mija już niemal miesiąc, odkąd na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich - Laura. Po porodzie kobieta ma już głowę pełną pomysłów na przyszłość, ale znajduje także czas, aby spędzić czas w domu i po prostu się zrelaksować. Tym razem postanowiła uczynić to w... ultradrogich skarpetach! Zwykle takiej kwoty na tę część garderoby się nie wydaje...

Ostatnie tygodnie w posiadłości Lewandowskich są już z pewnością nieco spokojniejsze. Chociaż Robert wrócił do gry i koncentruje się na sięgnięciu po kolejny tytuł mistrza Niemiec z Bayernem Monachium, to ciąża Ani zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem. Trzyletnia Klara od niespełna miesiąca ma już siostrzyczkę i wraz ze swoją mamą dba o to, aby niemowlę posiadało jak najprzyjemniejsze warunki do spędzania pierwszych dni swojego życia.

Robert Lewandowski jest WYKLUCZANY z piłkarskiej elity? Ta opinia nie pozostawia wątpliwości

Już teraz Lewandowska podkreśla jednak, że wkrótce rzuci wszystkim swoim fanom nowe wyzwanie, które jak zawsze będzie polegało na ćwiczeniach i utrzymaniu znakomitej dyspozycji fizycznej. Słowa na ten temat kobieta opatrzyła zdjęciem na kanapie, na którym uwaga przyciąga pewna część jej garderoby, a mianowicie... skarpety. Jak się okazuje, nie są to zwykłe skarpety, a bardzo drogi produkt znanego włoskiego domu mody - Fendi.

Robert Lewandowski zostanie ZAWIESZONY?! Poważna groźba!

Na portalu Fendi.com możemy znaleźć takie skarpety w piorunującej cenie - 150 euro za parę! Po przeliczeniu wychodzi to na około 660 złotych. Jak więc widać, Lewandowska postanowiła nie oszczędzać na swoim komforcie i sprawiła sobie niesamowicie drogie odzienie. Wierzymy, że równie wygodne!

Najnowsze