Lewandowska zmaga się z tym samym problemem, co miliony Polaków. Na samą myśl wykrzywia się twarz

2021-09-27 21:45
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Są takie chwile, gdy wszyscy czują słabość. Mają tak nie tylko "szarzy Kowalscy", ale także osoby z pierwszych stron gazet. Oczywiście często nie mówią o tym głośno, bo świat kreowany w mediach społecznościowych musi być idealny. Anna Lewandowska się jednak tym nie przejmuje i często dzieli także tymi gorszymi momentami z fanami. Teraz pokazała, że zmaga się z tym samym, co miliony Polaków. Na samą myśl o tej chwili krzywią się twarze.

Są takie dni, które są kochane przez ludzi i takie, których nienawidzi się z zasady. Na całym świecie jest tak samo. Zbliżający się weekend przyprawia o uśmiech na twarzy, zbliżający się poniedziałek, niestety, już nie za bardzo. Nadchodzący tydzień pracy potrafi napsuć mnóstwo krwi. Bo przecież "znowu będzie trzeba zasuwać" i "nie będzie więcej czasu na przyjemności". Anna Lewandowska przyznała, że w swoim zabieganym życiu, także nie lubi pierwszego dnia tygodnia. Nawet, gdy wcześniej miała czas na romantyczne randki i zwiedzanie pięknych miast.

Tak wyglądał ślub Kamila Stocha! Przeżyli z żoną bajeczne chwile. Zobacz zdjęcia

Mina Lewandowskiej na poniedziałek rozbraja. Zobacz zdjęcie

Niemal nikt nie lubi poniedziałków i Lewandowska też należy do tego szerokiego grona. - Moja mina w poniedziałek, gdy widzę, ile w tym tygodniu czeka mnie pracy… W weekend udało nam się odpocząć z mężem, ale teraz zakasuję rękawy - napisała trenerka fitness, pokazując zdjęcie z wybałuszonymi oczami. Lewandowska z pewnością nie miała czasu się nudzić, bo szykuje wiele projektów.

Na ostatnie dni nie powinna jednak narzekać, bo wybrała się na romantyczny wypad z ukochanym. Razem z Robertem poszli na randkę. Zobacz urocze zdjęcia Lewych z wypadu. Nie szczędzili sobie czułości.

Lewandowska życzyła wszystkim w poniedziałek miłego tygodnia. Sama skupia się na zbliżających się premierach. - Przed nami wiele premier i nowych projektów… Kto zgadnie jakich? Dziękuję za Wasze nieustające wsparcie! Misjo trwaj. Miejcie spokojny tydzień - napisała "Lewa".

Sonda
Czy chciałbyś pójść na imprezę z Robertem Lewandowskim?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze