Tak wyglądał ślub Kamila Stocha! Przeżyli z żoną bajeczne chwile. Zobacz zdjęcia

2021-09-27 19:09
Tak wyglądał ślub Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch
Autor: TOMASZ JAGODZIŃSKI / NEWSPIX.PL Tak wyglądał ślub Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch

Polscy kibice ich uwielbiają! Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są ulubieńcami fanów zimowego sportu. W odróżnieniu od wielu gwiazd z pierwszych stron gazet, wydają się nie różnić wiele od tzw. "szarych Kowalskich", co wzbudza wielką sympatię. Para jest w związku małżeńskim od dziesięciu lat! Jak wyglądał ich ślub? Zobaczcie zdjęcia z tej przepięknej ceremonii.

Trudno się dziwić kibicom, że tak bardzo lubią Kamila Stocha. Za olbrzymim sukcesem polskiego skoczka i lidera naszej kadry stoi ciężka praca i niezwykła skromność. Oczywiście wielki wpływ na taką postawę ma także jego żona, Ewa Bilan-Stoch. Za każdym niesamowitym wynikiem zawsze stoi także miłość i jej podejście do życia. Para nie wystawia się regularnie na świeczniki i zamiast popularności, woli ostre treningi i spędzany wspólnie czas. Ta miłość aż bije z ich relacji. W szczęśliwym małżeństwie pozostają od dziesięciu lat!

Tak wyglądał ślub Kamila Stocha z Ewą. Zobacz zdjęcia

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch w młodym wieku postanowili zrobić poważny krok w ich życiu. Skoczek niegdyś zdradził, dlaczego w tak szybko zdecydował się na ślub. - Wziąłem ślub dość wcześnie, ale chciałem wracać do kogoś, kto będzie czekał na mnie w domu. Nie rodzice, ale ktoś, z kim mogę pogadać o wszystkim, przytulić się czy wyjść na kolację. Takim jestem typem człowieka i cieszę się, że znalazłem najbardziej odpowiednią osobę - zdradził skoczek w wywiadzie opublikowanym na kanale YouTube Blachotrapez.

NIE PRZEGAP! Ujawniono dlaczego Kamil Stoch ożenił się jako 23-latek. Poruszające wyznanie o Ewie Bilan-Stoch. Intymne szczegóły

Jak wyglądał ślub państwa Stochów? Piękna ceremonia w prześlicznie wystrojonym kościele wzruszyła wielu członków rodzin, przyjaciół i oczywiście samych młodych. Po wyjściu z kościoła Stochowie zbierali monety rzucone na nich. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Kamil Stoch - OSIĄGNIĘCIA

Kamil Stoch jest jednym z najwybitniejszych polskich sportowców. Trzykrotnie sięgał po złoto Igrzysk Olimpijskich (dwukrotnie w Soczi i raz w Pjongczangu). Dwukrotnie zostawał mistrzem świata i tyle samo razy zdobywał Kryształową Kulę. Trzykrotnie triumfował w Turnieju Czterech Skoczni. Wygrywał też Raw Air i Planica 7.

Sonda
Czy Kamil Stoch sięgnie po czwarte złoto olimpijskie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze