ŁKS Łódź - Odra Opole TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać ŁKS Łódź - Odra Opole STREAM ONLINE LIVE ŁKS Łódź - Odra Opole w TV Na jakim programie 27.02.2021

2021-02-27 11:50 PFK
ŁKS Łódź
Autor: Cyfra Sport ŁKS Łódź

ŁKS Łódź - Odra Opole TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ŁKS Łódź - Odra Opole STREAM ONLINE LIVE ŁKS Łódź - Odra Opole w TV Na jakim programie ŁKS Łódź - Odra Opole LIVE STREAM w INTERNECIE. ŁKS wyśmienicie spisywał się w pierwszej lidze. Ale wpadł w dołek i nie potrafi się z niego wydostać. Zajmuje pozycję wicelidera, ale ostatnie wyniki nie dają powodu do optymizmu. Łodzianie notują serię sześciu meczów bez wygranej w lidze! Zanotowali pięć porażek, z czego trzy u siebie! W dodatku odpadli jeszcze z Pucharu Polski. Czy trener Wojciech Stawowy opanuje kryzys? Gdzie oglądać ŁKS Łódź - Odra Opole w TV NA ŻYWO Na którym kanale ŁKS Łódź - Odra Opole STREAM LIVE ONLINE.

ŁKS Łódź - Odra Opole Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

ŁKS Łódź - Odra Opole LIVE STREAM w INTERNECIE. W zaległym meczu pierwszej ligi ŁKS przegrał u siebie 0:2 z GKS-em Tychy, który zajmuje piąte miejsce i do prowadzącej Termaliki Nieciecza traci dwanaście punktów. Łodzianie utrzymali drugie miejsce i ich strata do lidera wynosi dziesięć punktów. - Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, ale przede wszystkim chciałbym podziękować naszemu fizjoterapeucie, Leszkowi - powiedział po zawodach bramkarz Konrad Jałocha, cytowany przez oficjalną stronę śląskiego klubu. - Postawił mnie na nogi w pięć dni, a normalnie takie rzeczy robi się dwa tygodnie. Jeszcze raz podziękowania i szacunek dla niego. Cieszymy się z wygranej, bo pokazujemy, że potrafimy przeciwstawić się ciężkiemu rywalowi, wykorzystać jego mankamenty i zrobiliśmy to w 100 procentach. Cieszy na pewno wygrana i czyste konto - dodał golkiper GKS-u Tychy. Mecz ŁKS Łódź - Odra Opole w 18. kolejce 1. ligi w sobotę 27 lutego o godzinie 12.40. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

ŁKS Łódź - Odra Opole GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie ŁKS Łódź - Odra Opole

Mecz ŁKS Łódź - Odra Opole w 18. kolejce 1. ligi zostanie rozegrany w sobotę 27 lutego. Początek spotkania ŁKS Łódź - Odra Opole o godzinie 12.40. Transmisja tv na żywo z meczu ŁKS Łódź - Odra Opole w Polsat Sport.

Najnowsze