Robert Burneika

i

Autor: Instagram/ robertburneikaofficial Robert Burneika

Łysy jak kolano Robert Burneika dorobił się grzywy jak Zbigniew Wodecki! Padniecie ze śmiechu, takiej przemiany jeszcze nie było

2021-11-02 14:18

Robert Burneika to nie tylko jeden z najpopularniejszych kulturystów na świecie, ale również jedna z najważniejszych postaci w historii polskiego internetu. Były przeciwnik Marcina Najmana, czy Popka w oktagonie wyróżnia się z tłumu przede wszystkim potwornie wielkimi mięśniami oraz tym, że nie może się pochwalić bujną czupryną. Tym razem jednak "Hardkorowy Koksu" postanowił pokazać się fanom z fryzurą na Wodeckiego.

Gdy w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze filmiki Roberta Burneiki, fani niemalże natychmiast pokochali pochodzącego z Litwy kulturystę, który z czasem stał się nie tylko jedną z najważniejszych postaci polskiego internetu, ale również jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportów w naszym kraju. Sława pozwoliła mu nie tylko zebrać rzeszę wiernych fanów, którzy do tej pory śledzą to, co dzieje się w jego życiu, ale również zaliczyć wcale niekrótki epizod w sportach walki.

Córka Andrzeja Wrony daje w kość siatkarzowi! Jedno zdjęcie wszystko zdradziło, wymowny wpis

Wiele osób może kojarzyć Roberta Burneikę przede wszystkim przez jego ogromne mięśnie, które nie maleją pomimo upływu lat. Inni mogą kojarzyć go z wyglądu, który również jest stały od początku jego kariery w Polsce. Gdy Litwin pojawił się w sieci, mógł się pochwalić muskulaturą oraz... brakiem włosów. Jego fani tym bardziej mogli być w szoku, gdy kulturysta pochwalił się zdjęciem, na którym miał grzywę niczym Zbigniew Wodecki. 

Ogromny cios dla KSW! Jedna z największych gwiazd odchodzi z federacji. Klamka zapadła, znamy powód

Zobaczcie piękną żonę Roberta Burneiki, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Robert Burneika pochwalił się bujną czupryną! Siłacz zaszpanował fryzurą na Wodeckiego

Okazuje się, że Robert Burneika postanowił urządzić w swojej siłowni imprezę na Halloween, a co za tym idzie, przygotować sobie odpowiedni kostium na tę okazję. Brak włosów kulturysty oraz byłego rywala m.in. Marcina Najmana i Popka w oktagonie, nie przeszkodził mu w dobraniu odpowiedniego kostiumu. - Jak wam sie podoba moja nowa fryzura? Zrobiłem przeszczep włosów - napisał na Instagramie "Hardkorowy Koksu", wrzucając selfie z windy. Okazuje się, że Burneika postanowił przebrać się za "Profesora", jednego z głównych bohaterów serialu "Dom z papieru". Nowa stylizacja Roberta Burneiki szybko przypadła do gustu internautom, którzy wskazywali, że bujna czupryna pasuje kulturyście. Zobaczcie sami, jak Robert Burneika prezentuje się z włosami. 

Ujawnili, co Paulo Sousa naprawdę myśli o Mattym Cashu! Ważne słowa, szczere wyznanie trenera Polaków

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze