Mamy wspaniałą wiadomość dla Lewandowskich. Ich dzieci będą świetnie się dogadywać

2019-11-07 12:44 fan
Robert i Anna Lewandowscy
Autor: Instagram Robert i Anna Lewandowscy

Robert Lewandowski potwierdził, że za kilka miesięcy po raz drugi zostanie tatą. Wiele wskazuje na to, że potomek lub potomkini najlepszego polskiego piłkarza ostatnich lat urodzi się już w kwietniu 2020 roku. To oznacza, że najprawdopodobniej jego zodiakalnym znakiem będzie baran. Co to oznacza dla ich relacji z pierwszą córką Lewandowskich, Klarą?

- Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi - przyznał otwarcie w rozmowie ze Sport1.de Robert Lewandowski po meczu z Olympiakosem Pireus w Lidze Mistrzów.

Podczas spotkania swoją cieszynką zdradził, że razem z Anną oczekują drugiego dziecka. To urodzi się za jakieś pięć miesięcy, co oznacza, że najprawdopodobniej nastąpi to w okolicach kwietnia. Zodiakalnym znakiem potomka Lewandowskiego może być baran.

To będzie miało swoje plusy i minusy! Od małego barany są niesamowicie aktywni - nigdy nie brakuje im energii do zabawy, cały czas biegają. W swojej niezależności nie lubią jednak słuchać innych, a sami są przy tym też do bólu szczerzy! Zarówno dziewczynki jak i chłopcy uwielbiają rywalizację, a także są urodzonymi liderami.

Jak mogą układać się relacje nowego dziecka Lewandowskiego z Klarą? Byki lubią odsunąć się nieco w cień, podczas gdy barany to przywódcy. Nie ma mowy o rutynie, czy chwili spokoju.
Baran i byk potrafią się dogadać, co może sprawiać, że, zwłaszcza we wspólnym interesie, będą walczyć o swoje niezwykle zażarcie.

Jedno jest pewne - nie ma wątpliwości, że w domu najpopularniejszej polskiej, sportowej pary i po narodzinach drugiego dziecka nudno nie będzie.