Mesut Oezil

i

Autor: Cyfrasport Mesut Oezil

Szokująca decyzja!

Mesut Oezil kończy karierę! Media podają szokującą wiadomość, mistrz świata miał podjąć decyzję!

2023-02-03 14:35

Mesut Oezil miał zakończyć karierę! Niemiecki mistrz świata z 2014 roku i przed laty świetny zawodnik Arsenalu i Realu Madryt miał, zdaniem tureckich mediów, podjąć decyzję o końcu przygody ze sportem, co podyktowane jest problemami zdrowotnymi.

Mesut Oezil zakończył karierę. Były piłkarz reprezentacji Niemiec, znany także ze swoich występów w Arsenalu i Realu Madryt, który ostatnimi czasy związany był z tureckim İstanbul Başakşehir miał poifnormować swoich kolegów z szatni, że nie będzie już grał w piłkę. Powodem takiej decyzji miały być problemy zdrowotne zawodnika, przez co nie był w stanie występować ostatnimi czasy w drużynie z tureckiej Superlig.

Mesut Oezil kończy karierę. Media donoszą

Nie tak dawno byliśmy świadkami zakończenia kariery przez wieloletniego kapitana reprezentacji Walii - Garetha Bale'a, który po latach gry dla Realu, Tottenhamu i swojej kadry narodowej podjął decyzję, aby zakończyć karierę w barwach Los Angeles Football Club. Tym razem na podobną decyzję zdecydował sie Mesut Oezil. Były gracz "Królewskich", Arsenalu, Werderu Brema i Fenerbachce reprezentował ostatnimi czasy barwy Başakşehiru, jednak przez problemy zdrowotne nie był w stanie występować w dużej ilości spotkań. Po ostatnim meczu ekipy ze Stambułu miał powiedzieć kolegom z szatni, że jego przygoda z piłką nożną dobiegła własnie końca. Zawodnik zapisał piękną kartę nie tylko dzięki występom w klubach, ale także w reprezentacji Niemiec - zajął trzecie miejsce na mundialu w 2010 roku, a cztery lata później został piłkarskim mistrzem świata.

Sonda
Czy Bayern Monachium obroni tytuł mistrza Niemiec?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze