Michał Listkiewicz

i

Autor: SE Michał Listkiewicz

Miś z okienka

Michał Listkiewicz: Protest Leśnego Dziada [KOMENTARZ]

2022-07-25 13:18

Tom Keyes jest producentem muzycznym, pianistą i wokalistą. Dochód z wydawanych płyt przeznacza na klub piłkarski, któremu kibicuje od dziecka i jest jego społecznym prezesem. St. Joseph Athletic Club z Dublina to nie jest europejska potęga, ale w kraju liczy się w czołówce. Całą działalność opiera na wolontariacie, w administracji pracują 3 osoby. Społecznicy sprzedają bilety, prowadzą stronę internetową, są stewardami i kierowcami, sprzątają. Czyli tak jak w Polsce dawno, dawno temu.

Ludziom w głowach się poprzewracało, facet w pociągu pomstował, że to wstyd być Polakiem bo polscy siatkarze przegrali sromotnie z Amerykanami. Nieumiejętność uznania klasy rywala i przyjęcia porażki z godnością to nasz grzech narodowy. Zajadli krytycy sportowców pewnie nigdy sportu nie uprawiali a rodzice zwalniali ich z wuefu.

Wstrząsająca fotografia polskiego reprezentanta! W perspektywie mundial, a jemu szykuje się przerwa w grze

Łukasz Kadziewicz świetnie sobie radzi w życiu po błyskotliwej karierze siatkarskiej. Wzięty komentator medialny, restaurator, konferansjer. Lubię go i cenię mimo że czasami jedzie po bandzie. Ostry atak na lekkoatletyczne władze to przesada. Poszło o to, że nie wszystkie zachcianki młodych gwiazdek są zaspokajane przez działaczy. Wrzucanie do kotła z leśnymi dziadkami kogo popadnie to droga na skróty.

Jan Tomaszewski bez ogródek o debiucie Lewandowskiego. Współczuje mu, wstrząsająca opinia!

Prezesem PZLA jest wybitny trener Henryk Olszewski, jego zastępcą mistrz olimpijski Tomasz Majewski, futbolem rządzi były ligowy piłkarz Cezary Kulesza, pływaniem wielka mistrzyni Otylia Jędrzejczak, siatkówką wspaniały kolega Łukasza z parkietu Sebastian Świderski itd, itd. Mnie też ochrzczono mianem dziada leśnego choć poza mną żadnego Polaka w wielkim finale Mundialu nie było. Podobnie z Grzegorzem Lato, jedynym polskim królem strzelców. Kibic ma prawo walić na oślep, wzięty felietonista powinien zdawać sobie sprawę ze swojej siły rażenia.

Zbigniew Boniek w końcu nie wytrzymał. Ostro uderzył w polskie kluby, rozsierdziła go jedna rzecz

Sonda
Kto w sezonie 2022/2023 zostanie piłkarskim mistrzem Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze