Polska minister sportu pokazała się w KOSTIUMIE KĄPIELOWYM. Nieprzypadkowo ma ten resort! [ZDJĘCIA]

2020-09-27 13:54 MŻ, SKRAP
Pływanie, Otylia Jędrzejczak, Danuta Dmowska, minister, Otylia Swim Tour
Autor: Paweł Skraba Otylia Jędrzejczak i minister sportu Danuta Dmowska czynnie uczestniczyły w zajęciach na basenie dla młodych adeptów pływania

„Otylia Swim Tour” to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych w całym kraju, a prowadzonych przez mistrzynię olimpijską z Aten Otylię Jędrzejczak. W Łodzi w zajęciach z naszą wybitną pływaczką wzięła udział także minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk, dawniej koleżanka Oti z kadry olimpijskiej.

Tour Otylii to szansa dla młodych adeptów pływania. W każdym spotkaniu ćwiczą się w co najmniej dwóch stylach pływackich (grzbietowym i dowolnym). Warsztaty są skierowane także do rodziców i trenerów. Do udziału w projekcie Otylia Jędrzejczak zaprosiła wybitnych trenerów i ekspertów w swoich dziedzinach. W ramach projektu powstanie podręcznik dla zawodników i rodziców, który usystematyzuje wiedzę przekazywaną podczas szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma tę publikację.

Pierwsze ZDJĘCIE Justyny Kowalczyk z mężem po ślubie

W Łodzi w nowoczesnym kompleksie sportowym „Zatoka Sportu” w zajęciach brało udział 250 dzieci. To największy w tym sezonie Otylia Swim Tour. Zajęcia organizuje Fundacja Otylii Jędrzejczak. Jak podkreśla Otylia, chodzi o dobrą zabawę przy okazji nauki pływania. Jej zdaniem tylko w taki sposób sport może dawać radość młodym adeptom.