Mistrz kraju brutalnie spoliczkowany. Stracił przytomność, ale mu się podobało [WIDEO]

2019-12-12 8:54 MSo
Vasilii Kamotskii
Autor: Instagram Vasilii Kamotskii

Na świecie nie brakuje przeróżnych, także dziwnych sportowych zmagań. Z całą pewnością można zaliczyć do nich mistrzostwa w policzkowaniu. Ta, przede wszystkim popularna w Rosji, dyscyplina jest niezwykle brutalna! Przekonał się o tym były już mistrz kraju, Vasilii Kamotskii, który przedwcześnie odpadł z ostatnich zawodów. Musiał pojechać do szpitala, ponieważ takiego ciosu się nie spodziewał.

W miniony weekend rozegrane zostały kolejne mistrzostwa w policzkowaniu. Niespodziewanie i przedwcześnie odpadł z nich były mistrz Rosji i uważany przez wielu za boga tej dyscypliny, Vasilii Kamotskii. Król nokautów został pokonany przez potężnego klapsa. Co więcej, na chwilę stracił nawet przytomność!

Materiały z ostatnich zawodów zostały obejrzane przez dziesiątki tysięcy osób. Fani policzkowania byli w szoku, patrząc jak mistrz został zdetronizowany. Jak sam później przyznawał, sam trafił rywala tylko na 25% swoich umiejętności. - To było dobre uderzenie. Podobało mi się. Na chwilę odpłynąłem - otwarcie powiedział Kamotskii cytowany przez "The Sun".

Mężczyzna ledwo ustał na nogach po ciosie i prawdopodobnie przewróciłby się, gdyby nie pomoc innych osób. Według brytyjskiego tabloida, były mistrz Rosji został odesłany po utracie przytomności do szpitala. Mistrzostwa zakończyły cały sezon nietypowych zawodów.

Wojownicy policzkują się na przemian do utraty przytomności. Turnieje nie są jednak wysoko opłacane. Zwycięzca zawodów otrzymał około czterystu dolarów za triumf w mistrzostwach. W przeliczeniu na złotówki jest to niecałe półtora tysiąca!