Najman ZAATAKOWAŁ Lewandowskiego po sukcesie. WYTKNĄŁ mu jedną rzecz, przesadził? [WIDEO]

2021-01-10 11:28 bnm
Marcin Najman i Robert Lewandowski
Autor: East News Marcin Najman i Robert Lewandowski

Nie milkną echa 86. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na Najlepszego Sportowca Polski 2020 Roku. W sobotę ze zwycięstwa cieszył się Robert Lewandowski, który wyprzedził Igę Świątek i Kamila Stocha. Po ogłoszeniu wyników szpilkę w kapitana naszej reprezentacji wbił Marcin Najman.

Najman znany jest z tego, że chętnie i często zabiera głos w wielu sprawach. Nie mogło zatem zabraknąć jego komentarza odnośnie sobotnich rozstrzygnięć w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Były pięściarz, a obecnie zawodnik MMA zdradził, że trzymał kciuki za Świątek. Triumfatorka wielkoszlemowego French Open musiała ostatecznie uznać wyższość Lewandowskiego, który w poprzednim roku wygrał wszystko, co było do wygrania.

Wiemy, co Lewandowski zrobił po WIELKIM triumfie. Ania wszystko WYJAWIŁA, wzruszające słowa

Najman nie byłby jednak sobą, gdyby komuś nie dogryzł. Tym razem padło na Lewandowskiego.

- Kurczę myślałem, że wygra Iga, niestety. Ale słuchajcie jest szansa na to, że Robert Lewandowski w końcu powie po odebraniu nagrody coś po polsku. Także to też jakiś mały plus - przyznał w krótkim wideo umieszczonym na Twitterze.

Wzruszające wyznanie Roberta Lewandowskiego. Po tych słowach uronił ŁZĘ

Najman nawiązał do uroczystości FIFA, podczas której Polak po odebraniu nagrody dla najlepszego piłkarza świata 2020 roku przemawiał po niemiecku. W sobotę Lewandowski oczywiście mówił już po polsku i była to przemowa godna najlepszego sportowca Polski!

Najnowsze