Wiemy, co Lewandowski zrobił po WIELKIM triumfie. Ania wszystko WYJAWIŁA, wzruszające słowa

2021-01-10 10:03 kkn
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Robert i Anna Lewandowscy

Robert Lewandowski w znakomitym stylu zamknął 2020 rok, który bezsprzecznie należał do niego. Reprezentant Polski zgarnął w zasadzie wszystkie nagrody, jakie mógł dostać. Kropką nad "i" była sobotnia Gala Mistrzów Sportu. Piłkarz został wybrany przez kibiców najlepszym polskim sportowcem minionego roku. Celebracja ogromnego sukcesu nie była jednak długa, o czym powiedziała sama Ania Lewandowska.

Nie było w 2020 roku piłkarza lepszego od Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu Monachium poprowadził swój zespół do zwycięstwa i w Bundeslidze i Pucharze Niemiec i co najważniejsze, w Lidze Mistrzów. Po drodze zbierał indywidualne rekordy, które na zawsze przejdą do historii. Nie można się więc dziwić, że kapitan reprezentacji Polski w ostatnim czasie został nagrodzony w wielu plebiscytach i pokonał największych zawodników na świecie.

Anna Lewandowska z DEKOLTEM do pępka. Te zdjęcia zapierają dech w piersiach, co za kreacja

Jasnym było więc, że Lewandowski stanie się również faworytem numer jeden do wygrania Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na najlepszego polskiego sportowca 2020 roku. Konkurencję miał jednak bardzo dużą, bo wielu zawodników znad Wisły dokonało w minionych miesiącach rzeczy wielkich. Jednak to właśnie Lewandowski mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Wzruszające wyznanie Roberta Lewandowskiego. Po tych słowach uronił ŁZĘ

Dla zawodnika mistrzów Niemiec było to takie drugie wyróżnienie w karierze. Tym razem wraz z żoną nie mogli pobawić się na Balu Mistrzów Sportu, co wynika z pandemii koronawirusa. Nie było również innej formy celebracji, bo małżeństwo zdecydowało się na powrót do córeczek, o czym napisała Lewandowska na Instagramie. - Kochanie, to był Twój rok!Jak zawsze dumna, jestem najszczęśliwsza kiedy widzę, jak spełniają się Twoje marzenia! A teraz pędzimy do naszych córeczek - napisała ukochana piłkarza.

Robert Lewandowski i jego KOSMICZNE liczby 2020 roku. Jeszcze człowiek czy już MASZYNA? | Futbologia
Najnowsze