Niedzielny poranek u Lewandowskich. Klara i Laura WOŻĄ SIĘ furą

2021-02-28 10:15 md
Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Robert, Anna, Klara i Laura Lewandowscy

Nie ma nic piękniejszego niż spokojna niedziela z rodziną! Anna Lewandowska postanowiła pokazać, jak wygląda ona w domu stworzonym przez nią i kapitana reprezentacji Polski, Roberta. Jak się okazuje, dzieci znanego małżeństwa - Klara i Laura - rozpoczęły wypoczynek od... relaksacyjnej przejażdżki samochodem.

Sobotnie popołudnie dla Roberta Lewandowskiego było bardzo słodkie. Jego Bayern Monachium rozgromił bowiem FC Koeln aż 5:1, a sam "Lewy" zdobył dwie bramki. Tym samym Polak cały czas goni osiągnięcie legendarnego Gerda Muellera, który w jednym sezonie Bundesligi zdołał zapakować piłkę do siatki aż 40 razy. A - jak wiadomo - po dobrze wykonanych obowiązkach należy się relaks. I dla "Lewego" z pewnością nie może być lepszej okazji do wypoczynku jak niedziela u boku rodziny!

Przez narzeczoną Szpilki wyciekły nowe wiadomości o śmierci Dawida Kosteckiego. Ciężko to sobie wyobrazić

A jak ten dzień rozpoczęły jego córki? O wszystkim swoich sympatyków postanowiła poinformować Anna Lewandowska. Dziewczynki postawiły na zabawę w mieszkaniu jeżdżąc okazałą furą! Oczywiście zabawkową, ale któż z nas w swoim dzieciństwie nie marzył o tym, by bawić się właśnie w ten sposób. Taki poranek może nastroić doskonale na resztę niedzieli zarówno dzieci, jak i ich rodziców!

Klara i Laura Lewandowskie
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Klara i Laura Lewandowskie

A Robertowi Lewandowskiemu odpowiednie nastawienie z pewnością się przyda. Terminarz pędzi jak szalony i powoli wkracza w decydującą fazę. W najbliższych tygodniach zaczną ważyć się losy zarówno mistrzostwa Niemiec, jak i triumfu w Lidze Mistrzów.

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze