Niezwykłe SCENY przed Galą Mistrzów Sportu. O tym nie wiedział nikt, ogromne zaskoczenie

2021-01-10 7:29 dko
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Robert i Anna Lewandowscy

Kolejny Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" już za nami. Tradycyjnie już nie brakowało wielkich emocji, wzruszeń, czy też kontrowersji. Najważniejsza osobą sobotniego wieczoru był Robert Lewandowski, który okazał się najlepszym sportowcem 2020 roku w Polsce. Gala odbyła się mimo pandemii koronawirusa, ale organizatorzy przestrzegali wszelkich zasad. Nawet tych wiązanych z badaniami.

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa obowiązują nadal, przez co mnóstwo imprez okolicznościowych musiało zostać odwołanych, albo ograniczonych do minimum minima. Jeszcze do niedawna kibice mogli zastawiać się, jak będzie wyglądała Gala Mistrzów Sportu. Wszak podczas tego wydarzenia na sali pojawiały się zazwyczaj setki osób, które siedziały w dużym gronie, a o odstępach można było zapomnieć.

Anna Lewandowska z DEKOLTEM do pępka. Te zdjęcia zapierają dech w piersiach, co za kreacja

Teraz nie było mowy o takiej organizacji. Dlatego liczbę gości znacząco ograniczono, a na sali znaleźli się tylko ci, którzy odgrywali najważniejsze role. Dlatego też nie zabrakło wielu znakomitych obecnych i byłych sportowców. Co więcej, nie odbył się również Bal Mistrzów Sportu, co na pewno jest znakiem obecnych czasów. Organizatorzy zrobili jednak wszystko, aby goście byli jak najbardziej bezpieczni.

Gala Mistrzów Sportu: Robert Lewandowski zwycięzcą! Iga Świątek i Kamil Stoch na podium

Prowadzący galę, Jerzy Mielewski, zdradził kulisy całego wydarzenia. Okazuje się, że wszyscy goście zostali przetestowani przed wejściem na salę pod kątem koronawirusa. A mogli zrobić to w karetce, która ustawiona była przed hotelem. Takich scen nie było jeszcze nigdy i miejmy nadzieję, nigdy już nie będzie.

Karetka
Autor: Instagram/jerzy_mielewski
Najnowsze