Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Powołanie dla CR7

Nowy trener Portugalii wysłał powołania! Roberto Martinez podjął decyzję w sprawie Cristiano Ronaldo

2023-03-16 15:58

W ostatnim czasie Cristiano Ronaldo miał spore zawirowania w swojej karierze. Wszystko rozpoczęło się od mistrzostw świata w Katarze, przed wydarzeniem 38-latek udzielił wywiadu Piersowi Morganowi, w którym wypowiadał się kontrowersyjnie na temat Manchesteru United. Po nieudanym mundialu Portugalia zmieniła Fernando Santosa na Roberto Martineza, a wszyscy zastanawiali się czy legendarny piłkarz otrzymania powołanie, pomimo słabszej formy i rozpoczęcia gry w Arabii Saudyjskiej.

Sytuacją Cristiano Ronaldo byli zainteresowani wszyscy jego fani. Portugalczyk przed mistrzostwami świata w Katarze w rozmowie z Piersem Morganem wyciągnął wszystkie tematy, które dzieją się w Manchesterze United. Po tych kontrowersyjnych słowach kontrakt został rozwiązany, a 38-latek został bez klubu. Mundial w Katarze nie był najlepszym turniejem w wykonaniu "CR7", a reprezentacja Portugalii pożegnała się z rozgrywkami na etapie ćwierćfinału, wówczas doszło do niespodzianki, ponieważ rewelacyjnie grająca drużyna Maroka okazała się lepsza od podopiecznych Fernando Santosa, a 68-latek pożegnał się z prowadzeniem kadry na rzecz byłego selekcjonera Belgii - Roberto Martineza.

Roberto Martinez nie zrezygnuje z Cristiano Ronaldo? Nowy trener Portugalii podjął decyzję w sprawie legendy

Nie obyło się bez niespodzianki, ponieważ Cristiano Ronaldo po odejściu z Manchesteru United postanowił wzmocnić szeregi saudyjskiego klubu Al-Nassr. Portugalczyk po zmianie otoczenia prezentuje się dobrze, w siedmiu spotkaniach strzelił osiem goli oraz zanotował dwie asysty. Wszyscy fani 38-latka zastanawiali się, jak będzie wyglądało jego powołanie do kadry narodowej, skoro zmienił się selekcjoner, w tym momencie szkoleniowcem Portugalii jest Roberto Martinez. Zdaniem "The Athletic", nowy selekcjoner ma 17 marca ogłosić powołania na eliminacje mistrzostw Europy, a wśród nich ma się znaleźć Cristiano Ronaldo. Mistrzowie Europy z 2016 roku zmierzą się 23 marca z Liechtensteinem, a trzy dni później z Luksemburgiem.

Sonda
Jak oceniasz przejście Cristiano Ronaldo do Al-Nassr?
Jerzy Dudek: Fernando Santos będzie potrzebował trochę szczęścia!
Najnowsze

Materiał sponsorowany