Ojczym Neymara w szpitalu po kłótni z jego matką! Głęboka rana, 12 szwów! Co tam się wydarzyło?!

2020-06-05 19:32 Piotr Koźmiński
Neymar z mamą Nadine Santos
Autor: East News Neymar z mamą Nadine Santos

Neymar (28 l.), największa gwiazda brazylijskiego futbolu, w czasie pandemii znalazł się w głębokim cieniu swojej... matki. A wszystko przez to, że rodzicielka piłkarza związała się z o wiele młodszym partnerem, a oliwy do ognia tego związku dodaje fakt, że wybranek pany Neymarowej jest biseksualistą i ma za sobą burzliwą przeszłość. Ale równie burzliwy jest jego związek z mamą gwiazdy PSG. Jak podały właśnie media w kilku krajach, ojczym Neymara, po kłótni z jego matką, trafił z raną ciętą do szpitala, gdzie założono mu 12 szwów. Co tam się wydarzyło?!

Nadina Goncalves, matka Neymara, ma 52 lata. Jej najnowszy partner, model Tiago Ramos - 23, a Neymar 28. To oddaje "niezwykłość" tego związku, który jest bardzo burzliwy. Pani Neymarowa już kilka razy rozstawała się z wybrankiem, ale za każdym razem do siebie wracali. Teraz - być może - nie ma już odwrotu. Jak poinformowały media z Brazyli i Hiszpanii doszło do kłótni zakochanych w efekcie czego ojczym Neya wylądował w szpitalu.

Początkowo wydawało się, że ranę z którą się zgłosił, spodowowała mama piłkarza, ale ostatecznie wniosek jest taki, że Tiago okaleczył się sam, aby oskarżyć słynną kochankę. Założono mu 12 szwów, oczywiście jego życie w żaden sposób nie jest zagrożone, ale...

52-letnia matka Neymara ma młodego kochanka. Kim jest ten model?

Neymar i Tiago Ramos
Autor: Instagram / tiagoramoss Neymar i Tiago Ramos

Szpital oficjalnie nie komentuje sprawy, ale z informacji, które wyciekły wynika, że kochankowi matki piłkarza założono 12 szwów na ramię. Jak wspomniano wyżej, najpierw cień podejrzenia padł na Nadinę, ale potem stwierdzono, że rana powstała bez udziału osób trzecich

Media w Brazylii wieszczą koniec tego związku, zwłaszcza, że sytuacja miała mocno zdenerwować samego Neymara, który wciąż przebywa w Brazylii. Wprawdzie wcześniej gwiazdor piłki akceptował ten związek, niemniej ostatnie wydarzenia miały mocno nadszarpnąć jego cierpliwość.

Neymar chce 500+? Do urzędu wpłynęło tajemnicze zgłoszenie

Najnowsze