Neymar chce 500+?! Do urzędu wpłynęło TAJEMNICZE podanie!

2020-06-05 14:14 DaO
Neymar
Autor: AP Neymar

Mnóstwo krajów zostało mocno dotkniętych pandemią koronawirusa. Gospodarka będzie odbudowywała się jeszcze wiele lat. W związku z ciężką sytuacją rządy zdecydowały się na liczne zasiłku dla osób, które odczuwają skutki pandemii. W Brazylii o dodatkowe pieniądze mogą zwracać się także pracownicy. Urzędnicy musieli być jednak mocno zdziwieni, gdy w podaniach zobaczyli... Neymara.

W Brazylii pandemia koronawirusa nadal nie zwalnia. Kraj Kawy jest drugim na świecie pod względem liczby zakażonych. Niestety przekłada się to również na liczbę ofiar, która rośnie w lawinowym tempie. Skutki pandemii są jednak o wiele szersze. Mnóstwo osób straciło pracę lub zmaga się z poważnym kryzysem. Dlatego brazylijski rząd zdecydował się na wprowadzenie zasiłku.

Szokujące dane z Niemiec! Bez kibiców klubom DWA razy trudniej o zwycięstwo u siebie

Zapomoga wynosząca 600 reali, czyli około 458 zł, przysługuje pracownikom, którzy zostali dotknięci skutkami pandemii, a także mikroprzedsiębiorcy i bezrobotni. Aby uzyskać zasiłek należy złożyć w urzędzie odpowiedni wniosek. Do tego wpłynęło ostatnio podanie od... Neymara. Piłkarz został zidentyfikowany dzięki numerowi PESEL.

Piłkarski gwiazdor ma PRZEŚLICZNĄ siostrę. Rzadko się nią chwali, bo mają napięte relacje [ZDJĘCIA]

Wniosek został nawet rozpatrzony pozytywnie, ale aktualnie posiada on status "w trakcie oceny ze względu na podejrzenie niezgodności". Współpracownicy brazylijskiej gwiazdy twierdzą bowiem, że ktoś musiał wykraść PESEL Neymara i podszywa się pod niego. Ciężko bowiem uwierzyć w to, żeby piłkarza PSG zadowalała taka kwota, skoro zarabia około 30 mln euro rocznie...

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze