Pele

i

Autor: AP PHOTO/ALEXANDER ZEMLIANICHENKO, FILE Pele

Zabrał głos!

Pele zabrał głos w sprawie swojego zdrowia. Powiedział o Bogu, można się wzruszyć

2022-12-04 10:45

Pele został, decyzją lekarzy, przeniesiony na oddział paliatywny. Trzykrotny mistrz świata zamieścił na swoich mediach społecznościowych krótkie oświadczenie, w którym powiedział, jak się czuje. Legendarny Brazylijczyk w swojej wypowiedzi zawarł słowa o Bogu i wielkiej wdzięczności dla personelu medycznego.

Pele jest obecnie na ustach całego piłkarskiego świata, który z wielkim niepokojem śledzi stan zdrowia legendarnego Brazylijczyka. Trzykrotny mistrz świata skarżył się na problemy, w związku z czym został przetransportowany do szpitala. W trakcie ostatniej doby, medycy z placówki im. Alberta Einsteina w Sao Paolo zadecydowali o tym, by były piłkarz trafił na oddział paliatywny. Teraz gracz zabrał głos względem tego, jak się czuje i powiedział o Bogu oraz swojej wdzięczności względem fanów i medyków, którzy czuwają nad jego zdrowiem.

Pele zabrał głos w sprawie stanu swojego zdrowia. Ważne słowa Brazylijczyka

W komunikacie opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych, Pele powiedział, że czuje się dobrze, a także jest pełen nadziei i wiary w Boga. W oświadczeniu. Brazylijczyk podziękował fanom, którzy wspierają go w ciężkich chwilach i polecił kibicowanie reprezentacji Canarinhos w trakcie mistrzostw świata w Katarze.

- Moi przyjaciele, chcę zachować spokój i pozytywne myślenie. Jestem silny, pełen nadziei i jak zwykle śledzę moje leczenie. Chcę podziękować całemu zespołowi medycznemu i pielęgniarskiemu za całą opieką, jaką otrzymałem. Mam dużą wiarę w Boga i każda wiadomość o miłości, którą od Was otrzymuję sprawia, że jestem pełen energii. Oglądajcie Brazylię na mistrzostwach świata! Dziękuję bardzo za wszystko - brzmi oświadczenie Pele umieszczone na Instagramie.

Sonda
Czy Pele to najlepszy piłkarz w historii?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany