Pierwsze ZDJĘCIA Ani Lewandowskiej w CIĄŻY. Czy widać już BRZUSZEK? [GALERIA]

2019-11-07 9:57 JWa
Anna Lewandowska w ciąży
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska w ciąży

Ania Lewandowska w drugiej ciąży! Ta radosna wiadomość dotarła do kibiców i dziennikarzy w środę. Tuż po tym jak Robert Lewandowski strzelił gola w Lidze Mistrzów, zaprezentował cieszynkę bliźniaczo podobną do tej sprzed trzech lat, gdy obwieszczał światu, że wkrótce na świat przyjdzie córeczka Klara. Kolejna pociecha popularnego małżeństwa ma urodzić się około kwietnia. Ania Lewandowska w środę była na trybunach stadionu w Monachium i mamy jej pierwsze zdjęcia po oficjalnym ogłoszeniu kolejnej ciąży!

Anna Lewandowska w drugiej ciąży! Ta niezwykle radosna wiadomość została przekazana światu w środę. Jako pierwszy obwieścił ją w typowy dla siebie sposób Robert Lewandowski. Gdy wpisał się na listę strzelców w trakcie rywalizacji Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus (2:0) w Lidze Mistrzów zaprezentował cieszynkę, po której nie było żadnych wątpliwości. Wsadził piłkę pod koszulkę i wziął kciuka do ust! Niedługo później zarówno piłkarz, jak i jego ukochana małżonka za pośrednictwem Instagrama potwierdzili wspaniałą nowinę. Ania Lewandowska tradycyjnie już w środę zasiadła na trybunach Allianz-Arena.

ZOBACZ TEŻ: Ile zarobi Anna Lewandowska na ciąży? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kiedy tylko może wspiera na żywo swojego wybranka serca. Tym razem nie było inaczej, a tuż obok niej na widowni usiadła dobra przyjaciółka, była lekkoatletka Monika Pyrek. Anna Lewandowska prezentowała się wyśmienicie w długim zielonym płaszczu i czarnych spodniach. Na razie nie widać ciążowego brzuszka, ale możemy być pewni, że wkrótce pojawią się urocze zdjęcia w stanie błogosławionym. I zapewne jak w przypadku pierwszej ciąży trenerka fitness błyskawicznie wróci do formy, czym wywoła ogromne poruszenie!