Piłkarski gwiazdor rzucił żonę i wziął ekspresowy ślub z jej siostrzenicą. ZADZIWIAJĄCY powód

2020-03-23 15:29 DaO
Camila Angelo
Autor: Instagram/camiilaangelooficial Camila Angelo

Życie prywatne niektórych piłkarzy ma niekiedy bardzo zaskakujący przebieg. Choć w świecie futbolu nie brakuje afer obyczajowych, to kibice nadal mogą być zaskoczeniu postępowaniem zawodników. Takie reakcje wywołują na pewno wydarzenia w życiu brazylijskiej gwiazdy, Hulka. Zawodnik występujący na co dzień w lidze chińskiej niedawno poślubił siostrzenicę swojej byłej żony.

Hulk dał się poznać jako solidny piłkarz. Wydaje się jednak, że Brazylijczyk mógł zrobić o wiele większa karierę. Nie dość, że dysponuje nienaganną techniką, to jego potężne strzały wywołuje postrach u bramkarzy wielu drużyn. Jego pierwszym klubem w Europie było FC Porto. Hulk następnie przeniósł się do Zenita Petersburg, skąd trafił do Shanghai SIPG.

Koronawirus mu nie straszny! Dele Alli PIŁ SZOTY dwa dni z rzędu z OBŁĘDNĄ partnerką [ZDJĘCIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
🧡🌹🌻💐 Post udostępniony przez CAMILA ÂNGELO (@camiilaangelooficial)

W klubie z Chin występuje od 2016 roku i na razie nie wiele wskazuje na to, aby miał się stamtąd wyprowadzać. Przekonują o tym również najnowsze doniesienia z życia Hulka. Kilka miesięcy temu mówiło się o problemach w jego małżeństwie. Trwający dwanaście lat związek z Irana Angelo rozpadł się w połowie ubiegłego roku, a zaraz potem pojawiły się informacje o tym, że Brazylijczyk spotyka się z... siostrzenicą byłej żony, Camila Angelo.

Słynny tenisista ZWARIOWAŁ na kwarantannie?! Pije alkohol z pluszowym misiem! ZDJĘCIE

Teraz okazuje się, że para niedawno wzięła ślub. Ceremonia była jednak skromna, bo wszystko musiało odbyć się niemal natychmiast. To z kolei spowodowane było chińskim prawem. Nowej wybrance Hulka kończyła się bowiem wiza na pobyt w Chinach, a że para nie chciała się rozstawać... postanowiła wziąć ślub. - Hulk skontaktował się z rodzicami i bratem Camili i przekazał prawdziwe informacje. Hulk nie ma nic do ukrycia i chciał oszczędzić sobie kłamstw i pomówień na swój temat - poinformował rzecznik prasowy zawodnika.

Najnowsze