Piłkarze na mistrzostwach ściągnęli PROSTYTUTKI do hotelu. Gwiazdy w tarapatach. Upojna noc odbije się im czkawką?

2021-06-21 0:02
Arturo Vidal
Autor: EastNews Arturo Vidal

Wielcy piłkarze zarabiają wielkie pieniądze, ale czasem też przynoszą... wielkie problemy. Swoim przełożonym. Mogą się teraz przekonać o tym w reprezentancji Chile. Kilku zawodników ekipy z Ameryki Południowej podczas zgrupowania na trwającym turnieju Copa America zaprosiło do swojego hotelu prostytutki, czym złamali obowiązujące zasady sanitarne. To wszystko może się odbić gigantycznym echem!

Choć od piłki nożnej klubowej zdążyliśmy się już nieco odzwyczaić, to niezmiennie trwają rozgrywki reprezentacyjne. Dotyczy to nie tylko mistrzostw Europy rozgrywanych na całym kontynencie, ale i turnieju o prymat w Ameryce Południowej - Copa America. Ekipy z jednego z najbardziej utytułowanych piłkarsko kontynetów dbają o to, aby zatriumfować we własnym czempionacie. Czynią to jednak w wyjątkowo rygorystycznych zasadach sanitarnych.

Ma to związek z szalejącą w Ameryce Południowej pandemią koronawirusa. Ekipy rozgrywają pojedynki przy pustych stadionach w Brazylii, a ponadto cżłonkowie drużyn zamknięci są w "bańce" - nie mają kontaktu z osobami z zewnątrz, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Ową bańkę złamali piłkarze Chile, na czele z Arturo Vidalem i Garym Medelem. Tamtejsze media aż huczą, że gracze ci - a także kilku innych - zaprosili do hotelu prostytuki łamiąc jakiekolwiek obostrzenia.

Zobacz też: AKROBATYCZNE wygibasy Polaków na basenie. Pełen relaks biało-czerwonych po heroicznym boju [ZDJĘCIA]

To może ich drogo kosztować. Chilijska federacja już wydała komunikat, w którym podała, że winni zostaną ukarani. Ale czy wobec tak ostrych zasad pandemicznych nie dojdzie do wykluczenia całej kadry z turnieju? W poniedziałek o 23:00 czasu polskiego Chile powinno rozegrać swój mecz z Urugwajem. Następne godziny w całej sprawie z pewnością będą bardzo gorące.

Raport z Sopotu. Kibice entuzjastycznie powitali piłkarzy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE