Polonia Warszawa szuka piłkarzy. Ogłoszono to na FACEBOOKU

2020-07-28 17:15 MC
Stadion Polonii Warszawa
Autor: Cyfrasport Stadion Polonii Warszawa

Każdy sposób jest dobry, o ile jest skuteczny. Z takiego założenia wyszli działacze trzecioligowej Polonii Warszawa. Rozglądając się za wzmocnieniami, poinformowali na Facebooku, kogo konkretnie potrzebują. Czy w ten sposób znajdą odpowiednich piłkarzy?

Polonia Warszawa od marca ma nowego właściciela. To Gregoire Nitot, właściciel firmuy z branży IT Sii Polska. Francuz zapowiadał, że jest gotowy zainwestować w klub ponad cztery miliony złotych i właśnie zaczyna spełniać obietnicy. W ostatnim czasie ściągnięto kilku byłych piłkarzy "Czarnych Koszul" - Adama Pazio, Łukasza Piątka i Tomasza Wełnę. Przy okazji transferu tego trzeciego na Facebooku pojawił się wpis francuskiego biznesmena, który poinformował, że klub szuka skrzydłowego i napastnika.

Stefan Savić w Wiśle Kraków? Oferta jest poważna, ale... w tle mnóstwo dolarów

"Budowa drużyny na nowy sezon idzie pełną parą. Defensywa i pomoc zostały znacząco wzmocnione przez piłkarzy z ekstraklasową przeszłością i polonijnym sercem. Pod przywitaniem Tomasza Wełny na stronie piłkarskiej Polonia Warszawa S.A. pojawił się wpis naszego prezesa. Gregoire Nitot napisał, że klub szuka teraz wzmocnień w ofensywie. Potrzeba 2-3 zawodników - zarówno skrzydłowych, jak i środkowego napastnika" - czytamy.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze