QUIZ. Tajemnice gwiazd polskiego sportu. Wielki sprawdzian wiedzy, tylko prawdziwy fan da radę

2021-09-18 7:00
Adam Małysz, Robert Lewandowski
Autor: Instagram / adammalyszofficial | CyfraSport Adam Małysz, Robert Lewandowski

W historii polskiego sportu pojawiło się wiele niesamowitych postaci, które budzą wielkie emocje. Mimo że wiele fanów zdaje sobie sprawę ze sportowego dorobku gwiazd, to mało kto ma pojęcie na temat ich tajemnic. Czy będziesz w stanie odgadnąć, jakie sekrety skrywają wybitni sportowcy reprezentujący Polskę? Sprawdź się w naszym quizie.

Polscy sportowcy zawsze budzą wielkie emocje w sercach milionów kibiców. Robert Lewandowski, Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Kubica i wielu, wielu innych, od lat sprawiają, że możemy czuć wielką dumę, oglądając ich występy. O ile dorobek sportowy każdego z reprezentantów Polski jest powszechnie znany, o tyle sprawy  życia prywatnego i tajemnic, które skrywają ich biografie, są często nieznane przez miłośników sportu. W dzisiejszej odsłonie quizy postanowiliśmy sprawdzić waszą wiedzę na temat tajemnic skrywanych przez sportowców związanych z Biało-Czerwonymi barwami. Maksymalną liczbę punktów zdobędzie tylko prawdziwy ekspert!

QUIZ. Tajemnice gwiazd polskiego sportu

Pytanie 1 z 10
Justyna Żyła jest spokrewniona z jednym ze skoczków narciarskich. Jest nim:
Justyna Żyła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze