QUIZ. Zgadniesz, który ze sportowców jest starszy? To wyzwanie nawet dla największych fanów sportu

2021-09-11 6:01
QUIZ. Zgadniesz, który ze sportowców jest starszy? To wyzwanie nawet dla największych fanów sportu
Autor: Cyfra Sport/ SE Artur Lewandowski, Artur Szpilka

W Polsce nie brakuje ani wybitnych sportowców, którzy odnoszą sukcesy w swoich dyscyplinach, ani kibiców, którzy potrafią wiedzieć na ich temat niemalże wszystko. Jedną z najprostszych rzeczy jest oczywiście zgłębienie, ile dany zawodnik ma lat. Problem pojawia się jednak, gdy musimy zgadnąć, który z dwójki zawodników jest starszy. Sprawdźcie się w naszym quizie, w którym maksymalną ilość punktów zdobędą jedynie najwięksi fani sportu!

Quiz. Zgadniesz, który ze sportowców jest starszy? Sprawdź swoją wiedzę o zawodnikach!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić waszą wiedzę i zapytać który z przedstawionych sportowców ma więcej lat na karku. Maksymalną ilość punktów zdobędą wyłącznie maniacy sportu! Sprawdźcie się, życzymy powodzenia! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze