Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram Anna Lewandowska

Przepis jest prosty

Wystarczy robić to każdego dnia, a kilogramy polecą w dół. Niezawodny sposób Anny Lewandowskiej

2023-09-25 22:11

Po raz kolejny okazuje się, że dbanie o siebie i swoją sylwetkę nie musi być uciążliwe i skomplikowane. W wielu przypadkach wystarczą proste zmiany codziennych nawyków, by cieszyć się widocznymi efektami. Jeden z cudownych sposobów podała Anna Lewandowska. Zmiana tego jednego przyzwyczajenia i wspomaganie się innymi może przynieść bardzo szybkie korzyści dla zdrowia oraz wyglądu.

W internecie roi się od przeróżnych porad dla osób, które marzą o tym, by pozbyć się kilku lub kilkunastu zbędnych kilogramów. Wiele z nich pochodzi jednak spod pióra, a w zasadzie klawiatury, niewykształconych w tym kierunku osób. Dlatego też nie we wszystko można wierzyć. Anna Lewandowska ma jednak tak dużą renomę i doświadczenie, że jej można na pewno wierzyć. Właśnie na Instagramie opublikowała zdjęcie i opis, z którego można dowiedzieć się wielu ciekawostek. Żona najlepszego polskiego piłkarza postanowiła również zdradzić prosty sposób na to, by rozpocząć przygodę z odchudzaniem bezpiecznym dla zdrowia oraz organizmu. Kto by pomyślał, że to takie proste?!

Jerzy Dudek wprost o współpracy z Michałem Probierzem! Były reprezentant Polski wspomniał o konflikcie interesów

Sposób Lewandowskiej. Wystarczy to robić, żeby schudnąć

Polacy często eksperymentują z różnymi dietami. Szukamy wymyślnych przepisów, drogich składników, a zapominamy o podstawach. A te są kluczowe w drodze do wymarzonej sylwetki. Tym razem znana trenerka fitness zaapelowała do swoich obserwujących na Instagramie, by pamiętali o piciu odpowiedniej ilości wody. "To będę powtarzać do znudzenia - pijemy duużo wody! To takie proste ale wiem, że nie zawsze udaje się o tym pamiętać. Uwierzcie mi - jeśli pijecie mało wody i zmienicie ten jeden element - będzie to dla Was totalny life changer" - argumentowała Lewandowska na portalu społecznościowym.

Niektórym zrobi się niedobrze, gdy zobaczą, co ugotowała Justyna Żyła. Naprawdę podała to ukochanemu

Piękne słowa Anny Lewandowskiej do fanek

Ten sam post poświęciła, by przekazać wyrazy uznania dla swoich fanek, które po raz kolejny podjęły trudne wyzwanie treningowo-dietetyczne autorstwa Anny Lewandowskiej. "Kolejny dzień wyzwania! Wiem, że treningi są intensywne, ale naprawdę dziewczyny dajecie czadu i są już pierwsze efekty" - chwaliła wszystkich wytrwałych na początku wpisu poświęconego dietetycznym ciekawostkom jedna z najpopularniejszych Polek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze