Justyna Żyła

i

Autor: Instagram Justyna Żyła

Wysublimowane smaki

Niektórym zrobi się niedobrze, gdy zobaczą, co ugotowała Justyna Żyła. Naprawdę podała to ukochanemu

2023-09-21 21:51

Justyna Żyła to prawdziwa kulinarna specjalistka. Po rozwodzie ze znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą dała się poznać m.in. właśnie jako kucharka. Obecnie często raczy fanów zdjęciami przygotowanych przez siebie posiłków na Instagramie. Ostatnia fotka z pewnością jednak nie wszystkim przypadnie do gustu. Tak przygotowane danie trzeba po prostu lubić, w innym przypadku może zrobić się niedobrze.

Justyna Żyła nie przestaje pokazywać prywatnych zdjęć na Instagramie. Jeszcze kilka miesięcy temu były to jednak fotki, które przedstawiały głównie jej oblicze. Obecnie była żona Piotra Żyły, znanego polskiego skoczka narciarskiego, zmieniła wcześniejsze przyzwyczajenia. Zamiast kolejnych selfie pokazuje fanom, jak dogadza sobie z najbliższymi. Chodzi o chwile zapomnienia pod względem kulinarnym. Justyna Żyła znana jest z tego, że potrafi bardzo dobrze gotować. Zazwyczaj na widok dań proponowanych przez celebrytkę ślinka sama cieknie. Tym razem w wielu przypadkach było zapewne podobnie, ale na pewno znajdą się też tacy, którzy na tę fotkę zareagują odwrotnie.

Adam Małysz przekazał kibicom fantastyczne wieści. Nareszcie się doczekali, świetna wiadomość

Nowe danie Justyny Żyły. Może poróżnić fanów

Po pierwsze Justyna Żyła zaprezentowała soczyste mięso. Dziś w Polsce żyje bardzo wielu jaroszy, a dieta wegetariańska zdobywa kolejnych fanów w błyskawicznym tempie. To jednak nie wszystko. Po drugie bowiem również wielu rówieśników mięsa mogło poczuć się niepewnie. Na obrazku widać bowiem składniki różowe w środku, najpewniej wszystko pozostało średnio wysmażone. Takie mięso trzeba po prostu lubić, jeśli ktoś woli znacznie lepiej przypieczone, to nigdy nie skosztuje tak przyrządzonego posiłku.

Wideo z Dawidem Kubackim roztopi wasze serca. Marta Kubacka pokazała wyjątkowe nagranie, niezwykle czułe chwile

Justyna Żyła podała mięso ukochanemu

To była kolejna wyjątkowa chwila w życiu Justyny Żyły. Popularna Polka znowu postanowiła sowitym posiłkiem docenić ukochanego, o czym sama napisała przy wspomnianych zdjęciach. "Nasze dzisiejsze śniadanie. Lubię go rozpieszczać. U kogo też wpadł dziś obiad na śniadanie?" - zadała pytanie swoim fanom na portalu społecznościowym Justyna Żyła.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze