Dawid Kubacki z żoną

i

Autor: Instagram: _marta_ku_ Nowe informacje o stanie zdrowia żony Kubackiego. Skoczek przekazał radosne wieści

piękne chwile

Wideo z Dawidem Kubackim roztopi wasze serca. Marta Kubacka pokazała wyjątkowe nagranie, niezwykle czułe chwile

2023-09-19 10:59

Dawid Kubacki, podobnie jak inni polscy skoczkowie, myśli już powoli o sezonie zimowym w skokach narciarskich. Letnie miesiące to dla skoczków czas intensywnych treningów, ale i odpoczynku i ładowania baterii w towarzystwie rodziny. Kubacki z pewnością w domu się nie nudzi przy dwójce małych dzieci, a nagrania, które jego żona udostępnia niekiedy w sieci, skruszą nawet najbardziej skamieniałe serce.

Dawid Kubacki w minionym sezonie był najlepszym polskim skoczkiem i do końca bił się o podium Pucharu Świata. Niestety, problemy zdrowotne jego żony sprawiły, że nie mógł pojawić się na paru ostatnich konkursach i ostatecznie zakończył rywalizację na 4. miejscu. Najważniejsze jednak, że życie Marty Kubackiej udało się uratować i rodzina może wrócić do normalności. Więzi rodzinne Kubaccy zacieśniali na wakacjach w Turcji, skąd nie raz publikowali różne materiały. Teraz są już w Polsce, ale Dawid Kubacki ma jeszcze trochę czasu na spędzenie go z rodziną. Marta Kubacka pokazała właśnie niezwykle rozczulające wideo z udziałem swojego męża i młodszej z córek.

Dawid Kubacki z córką poruszą serce każdego

Dawid Kubacki doczekał się razem z żoną już dwójki córek – Zuzannę urodzoną w 2020 roku i Maję, która przyszła na świat na początku 2023. Polski skoczek spędza czas ze swoimi ukochanymi dziećmi jeśli tylko ma czas, a chwile te często uwiecznia jego żona, która później niektórymi materiałami dzieli się w sieci z fanami.

Tym razem postanowiła pokazać nagranie, na którym widać, jak młodsza Maja zaczepia swojego tatę i... ciągnie go za jego blond włosy. Kto choć przez chwilę przebywał z dziećmi ten wie, że choć cała scena jest niezwykle rozczulająca, to dzieci nie mają pojęcia o swojej sile i takie ciągnięcie potrafi nieźle zaboleć! Kubacki jednak zdawał się tym nie przejmować, widząc jak wiele radości sprawia córce ta zabawa.

Dawid Kubacki złotym medalistą Igrzysk Europejskich
Dawid Kubacki

i

Autor: Instagram Dawid Kubacki
Najnowsze